Wpis z mikrobloga

@cin3k: będą, kiedyś przyszedłem i stałem jak słupek godzinę i patrzyłem jak rozprawiają nie wiem o czym. No ale podejrzewam, że nawet jak się przyjdzie wcześniej i złapie z kimś kontakt, to jest równie głupio i absurdalnie.
  • Odpowiedz
  • 1
@jankotron: Prawda jest taka, że jak ktoś przyjdzie i będzie tylko siedział w kącie i się nie odzywał, to mała szansa, że będzie się dobrze bawił.Ja na kilku pierwszych wypadach czułam się tragicznie. Powodem było właśnie to, że sama do nikogo nie zagadałam, a jak ktoś próbował zagaić do mnie, to zbywałam krótkimi odpowiedziami. Jednakże w końcu się ośmieliłam, udało mi się choć trochę otworzyć i teraz na tyle polubiłam spotkania
  • Odpowiedz
  • 2
@cin3k: Jak zobaczysz kilku przegrywów i dziewczynę -1/10, to pewnie to my :p.
Możemy dla ułatwienia napisać na karteczce coś charakterystycznego dla wykopu.
  • Odpowiedz
@cin3k Ja tam różnie, albo posiadówka w barze, albo na początek piwko czy też od razu klub np. Tafla, ale do miejsc jak SQ nie lubię chodzić i nie mam zamiaru. Nie lubię takiej muzy jak tam serwują i całego klimatu tamtejszego.
  • Odpowiedz
@gorzka: głupio i absurdalnie nie wyklucza się z OK, mi się nawet bardziej podoba jak jest tak nieoczekiwanie i zakręcenie, niż jakbym miał się spotykać z kimś kogo znam i gadał o tym samym, co zawsze.
  • Odpowiedz
  • 2
@jankotron: to dobrze, liczę że będziesz jeszcze wpadał na wykoppiwa w tym też jak ja będę.
Poza tym kilka razy przyjdziesz i już będziesz się czuł jak wśród starych znajomych, zapewniam
  • Odpowiedz