Wpis z mikrobloga

Hej Mirki! Mam do Was pytanie, czy ja coś przegapiłem czy świat się zmienił? Jakiś czas temu skończyłem studia na I stopniu i zająłem się czymś sensownym, a nie studiowaniem, z grupy roku się jeszcze nie wypisałem. A tu takie ogłoszenie adresowane do przyszłych magistrów. Od kiedy za materiały się płaci? Czy moje zdziwienie jest uzasadnione? Czy jest to #cebuladeals ?
#studbaza #niedokoncaserio #prawiepowaznie #pytaniezdupy
Pobierz niedzviadek - Hej Mirki! Mam do Was pytanie, czy ja coś przegapiłem czy świat się zmi...
źródło: comment_SjuuPLCfORAmv1CPUn4EjypaTtElt3dc.jpg
  • 13
Wykonał pewnie kawał pracy za studenta ... student płaci za tą pracę i wydrukowane materiały. Jeden może dorwie to za darmo, inny zapłaci za gwarant poukładanych materiałów wtedy kiedy będzie tego potrzebować, a nie kiedy pojawi się okazja. Nic dziwnego.
@niedzviadek: niestety nie jest to żadna nowość ale kiedyś spotykałem się z tym tylko na uczelniach medycznych jak widać od tego czasu się to już bardziej spopularyzowało a słyszałeś o robieniu notatek zielonym długopisem na medyku aby nie dało się tego skserować? ( i faktycznie nie dało się tego skserować)