Wpis z mikrobloga

Uhhh.
Mirki co Wam powiem, to Wam powiem, ale Wam powiem.
Nastąpił malutki przełom (a może wcale nie taki malutki?), więc muszę go szybko spisać, bo zaraz pewnie huśtawka się zmieni i wróci stare, a ja koniecznie chcę się chwycić tego uczucia i je zapamiętać.

Obudziłem się dziś lekko #!$%@?, wczorajsze #feels y jakoś mi dały w kość i mnie zmotywowały, aby się #!$%@?ć.

Ta baba mnie po prostu porządnie zraniła, złamała mi serce i potem jeszcze do niego nasrała. Czemu przejmuję się osobą, która ma już mnie w dupie, nic do mnie czuje, a co więcej jest dla mnie taka #!$%@? na koniec?
Najwyższa pora wziąć się w garść, przestać się nad sobą użalać i mieć rozum i godność człowieka. Nie chcę się wypruwać i rozpaczać dla osoby, która odpuściła uczucie do mnie, odpuściła przyszłość ze mną, nie zrobiła NIC, aby zawalczyć o nasz związek i jeszcze do tego na koniec znienawidziła mnie, bo nie była w stanie odpuścić i musiała doprowadzić do sytuacji, w której to ja już z bólu nie wytrzymam i się wyniosę. Która na własne oczy widziała jak mnie to wszystko boli i nie zrobiła nic, żeby mi ulżyć, tylko dokładała i dokładała i dokładała.

Weź się człowieku ogarnij i przestań ujadać za taką osobą. Może kiedyś była zajebista, ale już nie jest, teraz pokazała do czego jest zdolna, stać mnie na kogoś lepszego. Jestem kurde spoko facetem i zasługuję na osobę, która będzie mnie kochać i niech to dunder świśnie!

Kuuuuuuuurwaaaaaaaa!

#zwiazki #tfwnogf #rozstania #porzuconyrumcajs ##!$%@? #feels #przegryw
  • 5