Wpis z mikrobloga

@windows8: Super, masz ukrytego androida na swoim telefonie z Windows Phone. Musisz tylko go uaktywnić wgrywając custom ROM i odpowiedni kernel. W ten sposób gówno zamienisz na coś bardziej praktycznego i mniej zawieszającego się. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Misaki: Rzeczywiście ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przez te aplikacje na WP coraz poważniej myślę o andku :D IRC niby mam, ale AndChat miliony razy lepszy i wygodniejszy, apka do Mirko jest w becie, IE mi się wczoraj scrashował, nie ma porządnej i intuicyjnej apki do muzyki, no i ta fantastyczna "wielozadaniowość" z hibernacjami... Tylko nie bardzo mi się opłaca zmiana telefonu, bo Lumię sprzedam za grosze, a
Tylko nie bardzo mi się opłaca zmiana telefonu, bo Lumię sprzedam za grosze, a na andka trzeba wydać te 600-700 żeby coś dobrego


Na tym się zatrzymam, bo prawda. Jedyny powód, który mnie jeszcze trzyma przy tym starociu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

IE mi się wczoraj scrashował

IE jest całkiem/całkiem. Może nie bardzo dobre, ale #!$%@? ci się przez RAM. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@windows8: Powiem Ci zupełnie szczerze. Za 500zł sprzedasz tą Lumię myślę (nie wiem jak stoją), a za 400zł masz Moto E. Wgrywasz CM11, nie wgrywasz gappsów jak nie chcesz mieć nic wspólnego z Googlem (ew. Play Store) i masz spokój. Nie ma co się męczyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Obalam mit, że trzeba telefon co miesiąc flashować. Mój stary HTC z 1x 1.5GHz, nie był flashowany przez
M.....i - @windows8: Powiem Ci zupełnie szczerze. Za 500zł sprzedasz tą Lumię myślę (...

źródło: comment_B6aU8EJ3UWBqZZlgAvDDQwIujwslN7YV.jpg

Pobierz