Wpis z mikrobloga

@Andrzejuu: troche draznia mnie takie pytania, bo moglibysmy Ci pomoc, ale skad mamy wiedziec czy gustujesz w cruiserach, enduro, turystykach czy scigaczach... Skad mamy wiedziec ile kasy chcesz przeznaczyc, czy chcesz nowe czy uzywane... ;P

@cebula_motzno: Sorry wiem że trochę irytuje bo często pojawia się to pytanie. Pogrzebałem grzebałem trochę w "szukaniu" i przeglądałem tag ale nic praktycznie nie mogłem znaleźć. Chodziło mi bardziej o ty, że może ktoś miał styczność z tym typem motocykli i może polecić. Jako że miałem małą styczność mogę na pewno tylko powiedzieć, że enduro odpada


BTW. A Ty na czymś ścigasz?
@Andrzejuu: Za 3500 to nie masz za dużego wyboru :D dzisiaj znajdziesz prędzej zdrową 600cc niż 125cc w tej cenie. Albo indyjskopochodne pierdziki typu Yamaha YBR 125, albo jakiś klasyk Honda CB125, czy Suzuki GN125. Jeździłem raz GN125, jeszcze na kursie i jest nawet spoko. Stóweczkę leci :D Może jeszcze Virago znajdziesz w tej cenie jak dobrze poszukasz :)
@baney114: Też o niej myślałem i to był w sumie mój najlepszy pomysł, rok temu jak sprawdzałem to nawet była za 2k z papierami i w ogóle, ale słyszałem że jest trochę mała i wąska. Miałeś ją? Możesz się wypowiedzieć? Dzięki za opinie i tak!