Wpis z mikrobloga

No ja nie mogę... Jakiś czas temu była #aferalesna bo na główną weszło z płomieniem znalezisko, które potem usunęli jako duplikat.

Patrzcie co teraz nasza kochana #moderacja zrobila:

Dnia 2015-02-25 o godzinie 09:41:10 zostało dodane znalezisko Apple ma zapłacić ponad 500 mln USD odszkodowania przez @Dziadekmietek i niestety nie przebiło się.

Następnie tego samego dnia 2015-02-25 ale kilka godzin później bo o 11:48:32 zostało dodane znalezisko z NIEBIESKIEGO KONTA @Conowegopl, które trafiło na główną.

Kierując się logiką @Moderacja i tłumaczeniem wcześniejszej afery przez @Wykop zgłosiłem jako duplikat i o to co dostałem: Nieprawidłowe

#afera #moderacjacontent

Może mi to ktoś wytłumaczyć czemu zgłoszenie jest nieprawidłowe?
nowik - No ja nie mogę... Jakiś czas temu była #aferalesna bo na główną weszło z płom...

źródło: comment_60C5Sc1J5XIxJk96O3SSShuAqFrMVlIM.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@nofink: Reklama, a znalezisko umieszczone przez firmę, która ma niebieskie konto to dwie różne sprawy. Reklamy wyświetlają się na stronie głównej i w innych miejscach i za nie reklamodawca płaci. W przypadku znalezisk z tego co wiem to nie, więc Wykop na tym nie zarobił.
  • Odpowiedz
@nowik: znaleziska reklamodawców też mogą być promowane - nie wiem jak było w tym wypadku, ale pewnie moje znalezisko leżało w wykopalisku, a duplikat-znalezisko conowego.pl od razu zostało wrzucone na stronę główną, gdzie nałapało wykopów i dostało płomień (jeśli tak to nie działa to mnie poprawcie).

A moderacja jak to moderacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zostało dodane znalezisko Dziadekmietek i niestety nie przebiło się

ale kilka godzin później zostało dodane znalezisko Conowegopl, które trafiło na główną


@nowik: Podkreśliliśmy Ci dość istotną różnicę pomiędzy znaleziskami. Pierwsze znalezisko zdobyło zaledwie pięć wykopów i w momencie rozpatrywania zgłoszenia miało praktycznie zerową szansę na wejście na główną. Drugie znalezisko w tym czasie było już na głównej, zdobywało kolejne głosy, a pod tematem trwały dyskusje użytkowników.

Sprawa jest łatwiejsza gdy sytuacja
  • Odpowiedz
@Moderacja: Ja to doskonale rozumiem, ale dlaczego czasami jest odwrotnie? To jak w końcu mamy postępować? Duplikatem jest późniejsze znalezisko? Czy duplikatem jest znalezisko z mniejszą liczbą wykopów? Czasem nie powinno się to wtedy nazywać inaczej?
  • Odpowiedz