Wpis z mikrobloga

@ThePr0: Ten obrazek zawsze śmieszy, gardze jednymi i drugimi, szacunek do prawicowcow jedynie za dbanie grobów ludzi zapomnianych przez Ojczyznę.
@ThePr0: Proszę tylko o jedno/kilka nazwisk doświadczonych polityków, którzy cieszą się szacunkiem i poważaniem ze względu na swoje kompetencje oraz wierność poglądom. I fajnie by było, gdybyś potrafił wskazać jakiś sukcesy polityczne środowiska narodowego. Bo to w zasadzie jest dla mnie miarą prężności i udolności. Jestem ciekawy, bo ja nikogo takiego nie znam.
@umiarkowanie_zly_czlowiek: Bosak
Sukcesy? Długo nie będzie sukcesów z kilku powodów takich jak postkomunistyczny umysłowy beton narodu lub finansowanie partii przez inne kraje (patrz po), Węgry pokazały co się stanie gdy zatamuje się źródełko z pieniędzmi.
@ThePr0: Sukcesy polityczne, to nie tylko medialne zwycięstwa w sejmowych ławach. To inicjatywy oddolne, poczynając od szczebla lokalnego, przez regionalny i w końcu ogólnopaństwowy i ogólnoeuropejski. Czy na przykład na youtube jest jakiś jeden film stworzony przez obóz narodowy, który promuje polskość? Na przykład film o Curie-Skłodowskiej, który mówi, że była polką. Albo o Koperniku. Czy istnieją jakieś inicjatywy, które szerzą patriotyzm i poczucie bycia Polakiem? Bo ja z tego, co