Wpis z mikrobloga

Muszę tu o tym powiedzieć ponieważ nas w świecie Bitcoin bezpośrednio to dotyczy.
Wracając z pracy jakąś godzinę temu nie mogłem uwierzyć swoim uszom i to mówili w takiej tubie propagandowej jak angielskie Radio 4.
Poważna afera na skalę światową się szykuje jeżeli to zostanie potwierdzone.
Bank of England jest podejrzany o poważne defraudacje w czasie ostatniego wielkiego kryzysu 2007 - 2008. Taka afera może poważnie podważyć wiarygodność banków co wpłynie na to, że wielu ludzi otworzy oczy i zacznie dostrzegać prawdę. Ludzie Ci na pewno będą szukać alternatywnych sposobów przechowywania i inwestowania swoich pieniędzy i mogą oni zwrócić się w stronę Bitcoin i kryptowalut.

The Serious Fraud Office is investigating liquidity auctions held by the Bank of England during the financial crisis, the bank has said.


To info jest we wszystkich "poważnych" mediach światowych oto tylko kilka z nich:

Daily Mirror - Serious Fraud Office investigating whether Bank of England's money market auctions were rigged
BBC News - Bank of England liquidity auctions probed by fraud office
Reuters - Bank of England says fraud office investigating liquidity auctions
#btc #bitcoin #kryptowaluty #banki #ekonomia
p.....4 - Muszę tu o tym powiedzieć ponieważ nas w świecie Bitcoin bezpośrednio to do...

źródło: comment_X9P7AM1SAg5zMQ0Z0wRwVnXaavYzCDhj.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
że wielu ludzi otworzy oczy i zacznie dostrzegać prawdę. Ludzie Ci na pewno będą szukać alternatywnych sposobów przechowywania i inwestowania swoich pieniędzy i mogą oni zwrócić się w stronę Bitcoin i kryptowalut.


@pawlo74: jaaasne
  • Odpowiedz
@Paszko_Rymbaba: @Cheater: jakby tego było mało dzisiaj w angielskiej telewizji w wiadomościach BBC mówili, że wróciliśmy z zasobnością portfela do czasów sprzed kryzysu 2007/2008 a najgorzej na tym wyszli młodzi ludzie. Taki przypadek, że akurat dzisiaj o tym też mówią ;)
Oszukują, że mamy wzrost, że wszystko wraca do normy, bezrobocie spada a teraz sami potwierdzają, że to była propaganda. Ten system finansowy to ponzi scheme, matematycznie całkowite załamanie jest
  • Odpowiedz
Najpierw to za Bitcoina trzeba móc coś kupić


@Cheater: uwierz mi śledzę rozwój w świecie Bitcoin bardzo szczegółowo i wszystko zmienia się błyskawicznie, wspomnisz moje słowa jak już niedługo chleb będzie można kupić za btc.
W USA w niektórych stanach takich jak New Hampshire i Utah już są rozpatrzane propozycje ustaw UTAH successfully passes Bitcoin Bill dzięki którym będzie można płacić podatki w btc. W Nowym Jorku już za mandat można
p.....4 - > Najpierw to za Bitcoina trzeba móc coś kupić

@Cheater: uwierz mi śledz...

źródło: comment_mSNlbGBOK7uRiIxafkvHCZ7KWzo25ds3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
i nie piszę o podrzędnych dziennikarzach, ktorzy gunwo wiedzą o "systemie bankowym od środka"


@Cheater: niech zgadnę, myślisz o np. Warren'ie Buffett'cie ? :)

Wiesz co, z całym szacunkiem dla dziadka ale on jest z innej epoki, dajmy już mu odpocząć, on nie wie o czym mówi bo nie ma pojęcia o nowych technologiach.
Ale co tam nie ma sensu się przekomarzać zostawmy to, jeszcze raz mówię. CZAS POKAŻE. Pozdrawiam i
  • Odpowiedz
@pawlo74: o #!$%@? dawno takiego #!$%@? nie słyszałem. Nikt nie bedzie trzymał całego majątku w walucie która potrafi tracić na wartości 60% w ciągu doby
  • Odpowiedz
Nikt nie bedzie trzymał całego majątku w walucie która potrafi tracić na wartości 60% w ciągu doby


@oniee: człowieku nawet teraz cena Bitcoin nie ma znaczenia ale przy założeniu bardzo mało prawdopodobnym a jednak, że dolar padnie a za nim reszta "papieru toaletowego" to o czy Ty mówisz ? Dobra spadam.
  • Odpowiedz
@pawlo74: nie znasz mnie, niektórzy wiedzą jakim jestem graczem, i jak btc zmieniło moje życie. Dlatego zawsze ze śmiechem czytam bzdury taka jak ta w twoim wpisie.
  • Odpowiedz
@pawlo74: Również uważam że Bitcoin to kiepski sposób przechowywania kapitału. Lepiej kupić sobie coś wartościowego,np jakieś fizyczne złoto. Jeśli chodzi o sam obrót pieniądza to pole do popisu widzę w walutach lokalnych, idei niestety słabo znanej w Polsce.
  • Odpowiedz
Najpierw to za Bitcoina trzeba móc coś kupić, poza duperelami w egzotycznych sklepach i narkotykami na silkroad.

@Cheater: Dell, Microsoft, Overstock to egzotyczne sklepy ?
  • Odpowiedz