Wpis z mikrobloga

@ZmutowanaFrytkownica: @JestemPsem: Nie chodzi już nawet o ich ilość, ale jakość. Sam system działa bardzo płynnie i trudno się tu do czegoś doczepić, ale wygląd i intuicyjność działania aplikacji woła o pomstę do nieba. Jeśli Windows 10 ma zaorać "wszystko co do tej pory wypracowano w Windows Phonie" to jest to najlepsza rzecz jaką może zrobić dla przyszłości tego systemu ;)
@wywlekacz: Różnica w jakości aplikacji występuje chyba na każdym systemie. Jedynymi słabymi apkami, z jakimi się spotkałem to były jakieś IRC jeszcze z czasów WP7 - śmieszna funkcjonalność, przy przełączaniu aplikacji ta się rozłączała z serwerem lub całkiem wyłączała... W końcu trafiłem na Foo IRC, które działa jak należy.

Tak to nie ma co narzekać, apka do banku (ING) jest w porządku, do Soundcloud też, Endomondo, nawigacja, nawet Manga Blaze do
@Hannahalla: Przykładami można sypać w nieskończoność, teraz to praktycznie każda licząca się aplikacja ma MD i wygląda dobrze. Czegoś Ci brakuje z poniższej listy? Obstawiam że bardzo łatwo znaleźć dobrze wyglądającą alternatywę, to nie są czasy Androida 2.3, teraz design potrafi zaważyć nad być albo nie być aplikacji.

Podstawy podstaw, wszystko ładne i spójne:

- muzyka - Shuttle+ / GPM
- czytnik ebook - Moon+ / GPB
- galeria - QuickPic
@Hannahalla: A z resztą, są i screeny. Któraś z tych aplikacji jakoś szczególnie odbiega funkcjonalnie i wizualnie od aplikacji Google? Na screenach nie zawierałem takich oczywistości jak Gmail i inne aplikacje Google mające material design. Ja nie wiem pod jaką skałą trzeba siedzieć, albo jakie urządzenie posiadać żeby nadal twierdzić że aplikacje na Androida są brzydkie i developerzy nie trzymają się wytycznych. Skoro nawet Samsung się do tego stosuje, to chyba