Wpis z mikrobloga

@worldmaster: Nie wydaje mi się, że to koniecznie o Kuźniara chodzi w tym wszystkim. Mam wrażenie, że społeczność wykopu trochę zabolał fakt, że poczuła się się oszukana. Solgaz, polska firma, automatycznie widzimy w wyobraźni obraz: prezes Janusz, księgowa Halina, a tu produkt jest genialny, innowacje, bajery - firma zaskakuje i to się ludziom podoba. Do tego firmowe konto, które "czuje" klimat mirko. Sielanka. A teraz firmowe konto dostało twarz, która niekoniecznie
@Jeraxle: @AgentBroda: Jak dla mnie nie chodzi o prywatne konto ani o Kuźniara. Typ po prostu zaczął mi działać na nerwy swoim ego, zachowuje się jak jakiś mistrz świata PRu i celebryta w jednym gdy tak naprawdę promowaliśmy tu solgaz w 80% tylko dlatego, że to 1. Polska firma 2. Produkująca polski sprzęt na polskiej myśli technologicznej.

Teraz czar prysł i nawet nie będę ich plusował więcej, wystarczy tej darmowej
@Herm1t: Zgadzam się. Ja tam zawsze sceptycznie do tych gównowpisów podchodziłem gdy się pojawiały raz na jakiś czas, ale jakoś na 2 tygodnie(może miesiąc, czas tak zapierdziela) od jego założenia konta zaczął się śmieszkospam solgazu gdzie codziennie na gorących wisiały 1-2 wpisy dwuzdaniowe z obrazkami przerobionymi czy czymś takim to już to moim zdaniem przelewało tę "czarę".
Bo do wszystkiego czeba z umiarem. Sroga lekcja. Ja tam się cieszę że ludzie
@Herm1t: boze jak prosty jestes,nawet mi cie nie zal. czar prysl.czyli teraz sie okazalo ze solgaz to nie polska frima itp bo jakub biel ma fotke z kuzniarem. facet nawet nie proponuje usunieia konta,najlepiej usun siebie.sposoby znajdziesz w sieci.