Wpis z mikrobloga

Koledzy lubili wyśmiewać się z 13-letniego Ryana z Vermont (USA). Szczególnie zabawne wydawało się im pisanie w internecie, że jest gejem. Z pewnością chłopak był przeszczęśliwy, kiedy piękna i popularna koleżanka o imieniu Ashley nagle zaczęła prowadzić z nim romantyczne rozmowy w internecie. On dzielił się z nią swymi przemyśleniami i doświadczeniami, ona przesyłała kolegom najzabawniejsze cytaty - to było celem fałszywego romansu. Korespondencja trwała całe lato. Jesienią Halligan przyszedł do szkoły i dziewczyna powiedziała mu, że jest nieudacznikiem. Na początku października 2003 roku, wczesnym rankiem, podczas gdy jego rodzice spali, chłopiec powiesił się w łazience. Jego ciało zostało znalezione przez starszą siostrę.
Ostatni raz Ryan w internecie korespondował z byłym kolegą z podstawówki. Napisał mu, że chce skończyć ze sobą. Znajomy odpisał: "Pffff...., dawno już trzeba było to zrobić".

Źródło: http://joemonster.org/art/31378/15_tragicznych_historii_dzieciakow_ktore_nie_poradzily_sobie_z_atakami_w_internecie
#sadstory #feels #hejterzy #tfwnogf
Pobierz
źródło: comment_LELQfHIzrZUVN3vl6qgSIfRJZNwx72yV.jpg
  • 46
@shinigami26:
Mając te 11-13 lat nie myśli się zbyt mocno, prawdopodobnie nie byli świadomi konsekwencji i myślę, że nie spodziewali się takiej reakcji chłopaka. Oczywiście nie chcę nikogo bronić, bo ta historia jest straszna. Sam dzisiaj byłem świadkiem sytuacji, że dwóch małolatów 7-8 letnich naśmiewało się z kolegi i obrzucili go gównem, bo nie potrafił wsiąść na rower. Kto w ogóle uczy dzieci takiego zachowania?
@shinigami26: Wypok.pl to w sumie dobrzy przykład takiej mentalności. Co prawda mniejsza moc, bo nie ma tu imion i nazwisk tylko nicki, ale to samo kieruje tymi prześmiewcami.
Któryś pewnie powie "HEHE ALE TO TYLKO INTERNET MIEJ DYSTANS DO SIEBIE XD".
Tylko to wygląda inaczej, jak przez całe życie wszyscy robią ci pod górkę. Rodzice mają cię w dupie albo w dodatku źle traktują, nie masz kolegów ani dziewczyny, w szkole