Wpis z mikrobloga

@BaliogPomali: Ja mam tak samo jak rozmawiam z ateistami.Teorie ewolucji należy brać na wiarę tak jak kreacjonizm,ponieważ nie da się zaobserwować przekształcenia jednego gatunku w drugi,możemy jedynie zaobserwować zmiany w obrębie gatunku.Poza tym co ważniejsze doktryna katolicka nie wyklucza się z teorią Darwina,wielu kaznodziejów jest też ewolucjonistami.
  • Odpowiedz
@Tytys_Bomba: To samo mógłbym napisać o twoich wpisach ad meritum.Poza tym czemu tak generalizujesz ? To że jeden murzyn kradnie to nie znaczy że wszyscy są złodziejami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Narodowy: Ewolucyjne zmiany gatunków obserwowane są w laboratoriach pod mikroskopem codziennie, CO-#!$%@?-DZIENNIE. Na przykład, cały problem z HIV polega właśnie na tym, że ten za szybko się rozmnaża/ewoluuje. Nie istnieje teoria naukowa, która ma choćby w połowie tak ogromne zaplecze dowodowe jak Teoria Ewolucji, więc Twój problem z ewolucjonistami polega na tym, że oni do Ciebie piszą/mówią o faktach, a Ty im o mitach lub, co gorsza, swoich przemyśleniach - przyjrzyj
  • Odpowiedz
@BaliogPomali: Przepraszam,oczywiście nie miałem na myśli zmiany z jednego gatunku na drugi, a zmianę z np Ryby na Ssaka,poza tym zaplecze naukowe to nie dowód nie możesz zaprzeczyć że obserwacje przekształcania się jednego typu gatunku na drugi są niemożliwe do przeprowadzenia. Nic nie jest faktem dopóki nie przeprowadzi się dowodu,parę lat temu widziałem film jak po krótkiej rozmowie kilku typów zmuszało naukowców do przyznania że ewolucjonizm jest formą wiary,poszukam go i
  • Odpowiedz