Wpis z mikrobloga

@calaprawdaprostowoczy: bo light jest dla kobiet, a zero dla mężczyzn. Tak, to jest jeden produkt, ale kampanie reklamowe są skierowane do innych grup. Spójrz na reklamówki coli light a zero:D Ogólnie to pojawiło się w czasie mody na zdrowe odżywianie. Faceci, którzy nie chcieli ładować w siebie cukru nie kupowali coli, bo light była "pedalska" i tak powstało zero.
@Nieprzyjemnie: w mojej wypowiedzi nie ma ani twojego niku ani imienia, a jeżeli chodzi ci o pisanie zaimków wielką literą, to niestety, ale nie mam w zwyczaju pisać do losowych osób w internecie form grzecznościowych, gdyż po prostu nie uważam, że wszystkim "z buta" się to należy. Tym bardziej jeżeli ktoś pisze bez sensu i nie czyta całego topicu przed postowaniem.
@pandapl: Co z tego, że zrobił porównanie? Nie chcę nikogo obrażać, ale to tylko świadczy o kompletnej słabości tego testu. Już nawet nie chcę się powoływać na własne odczucia i kilku innych wykopowiczów z tego wpisu, ale na wiki jasno jest napisane, że nasza cola ma posmak wiśni, a ta nowa ma smak wiśni, to są dwie różne rzeczy. Dałbym sobie wmówić, że to to samo, gdybym od początku był nastawiony