Wpis z mikrobloga

Siema Mirki. Zapomniałem passów do poprzedniego konta, wiec założyłem nowe. Napisałem aplikację dla #bojowkawindowsphone, która jest klientem na WP 8.1 serwisu Pushbullet.com. Gdyby ktoś nie wiedział co to jest to wyjaśniam. Instalujecie klienta na telefonie, później instalujecie innego klienta np. w przeglądarce i w prosty sposób możecie wysyłać pliki, notatki, listy z zadaniami, lokacje za pomocą jednego kliknięcia. Zostajecie powiadomieni notyfikacją push o przybyciu nowej wiadomości. W dodatku możecie tworzyć własne kanały, subskrybować już istniejące i wiele innych. W następnym updacie planuje dorzucić feature zsynchronizowanego schowka. Aplikacja jest darmowa, z możliwością wsparcia developera, wersja trial i płatna jest identyczna. Istnieją już klienty na WP, ale żaden z nich nie działa dobrze i mają liczne bugi, więc postanowiłem stworzyć własnego. Niestety nie ma polskiej wersji językowej (,). Prosiłbym was o feedback, gdyż aplikacja dzisiaj weszła do sklepu i zdaje sobie sprawę, że mogą występować jakieś problemy :)
Oto link:
http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/instabullet/28cffcfa-4568-45e5-820d-fb761b408bdd
#windowsphone #pushbullet #dev
  • 7
@konoo: Notyfikacje są, natomiast na WP nie masz możliwości dostać się do SMSów. Niestety API nie udostępnia takiej możliwości. Zaimplementowane są wszystkie możliwe feature'y dostępne na WP poza wspólnym schowkiem, co będzie dostępne w następnej wersji. Jeśli w WP 10 API dostanie możliwość dostępu do SMSów to oczywiście będzie.