Wpis z mikrobloga

Hej mircy, zawiozłem dzisiaj dzieci do przedszkola i wyjeżdżając z ulicy zobaczyłem to bordowe auto. No piękne myślę sobie. Niestety z tego kąta nie mogłem zobaczyć marki auta a nie mogłem się zatrzymać na dłużej bo za mną już trąbili. Powiedzcie proszę jakiej marki jest to auto na lawecie??? Mam też pytanie do znawców. Czy te auta nie są awaryjne? Sorry że pytam, ale zdziwiło mnie że auto w tak dobrym stanie stoi na lawecie. Pomóżcie proszę.

fuuYeah - Hej mircy, zawiozłem dzisiaj dzieci do przedszkola i wyjeżdżając z ulicy zo...

źródło: comment_013zIbnJaJ0mIu2e7CDS09LhsSPMgUnG.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
Kumpel ma warsztat samochodowy i 3/4 samochodow,


@vinyl17: Przy czym żeby być całkiem obiektywnym, trzeba by zrobić zestawienie jaki udział w rynku mają jakie samochody :) Bo to, że 3/4 to VW może nie oznaczać, że są najgorsze ;-) Wygląda jakbym teraz znowu bronił VW, ale po prostu chcę być obiektywny. W każdym razie ja nie miałem i mieć nie zamierzam żadnego VW - widzę jak znajomi psioczą na swoje passaty
  • Odpowiedz
@husky83: W sumie masz racje bo alfa ma duzo mniejszy udzial w rynku niz auto dla ludu :) Duzo mozna by na ten temat debatowac. Ile ludzi tyle opinii o samochodach :)
  • Odpowiedz
Siostra ma alfe 145 czy 146 w dieslu i powiem tak - silnik jak na swoje 85 czy ile tam kucy naprawdę ładnie się zbiera i ma rekordowo niskie spaalanie w mieście (6l) , ale wykonanie wnętrza (podsufitowka i boczki sie odklejają :P) wszystko trzeszczy i co rok coś niedomaga w zawieszeniu (siostra robi max 10k km rocznie). Teraz namawiam ją na civica i będzie miała spokój na lata :)
  • Odpowiedz