Wpis z mikrobloga

Mieszkam w akademiku podzielonym na "moduły", na każde 4 pokoje przypada toaleta, prysznic i dwie umywalki. Wszystko z tymi ludźmi w porządku oprócz jednego mankamentu... już trzy razy się ktoś zesrał pod prysznicem. Serio. Za pierwszym razem myślałem, że może coś w kanalizacji się "cofnęło" i stąd gównem #!$%@?, za drugim razem wciąż miałem wątpliwości ale teraz jestem przekonany - smród gówna jak nic. Co robić, jak żyć... jest 6-ciu kandydatów, ale konfrontacja na niewiele się zda, srać to ten ktoś umie, ale przyznać, że sra... wątpię ()
  • 9
@pffflstlss: Robią sobie lewatywę prysznicem. Słuchawka do tyłka, zalewają wody i nie chce im się iść do muszli by się odróżnić więc kratka w górę, przykuć i sprawa zalatwiona.
Wyobraź sobie jak to by mogło wyglądać ;)
@Enzo_Molinari: No wiesz, niech będzie, że mamy 90% na sranie pod prysznicem i 10% na bardzo dziwny zapach i wsteczne ruchy wód jebiących gównem i utrzymujących się tam przez 2-3 dni...

@goblin21: Właśnie próbowałem się wczuć w typa srającego... miejsce higieny #!$%@?, ludzie się myją, szorują, a ten się tapla w gównie. Podejrzewałem, że jak ma jakąś małą srakę to sobie drzyźnie raz i spokój, nie musi dupy podcierać (w
@pffflstlss: Kiedyś był mythbuster gdzie sprawdzali jak się roznosi bakteria kałowa (a dokładniej ile jej można znaleźć na szczoteczce do zębów) w przypadku gdy deska jest zamknięta, i w przypadku gdy jest otwarta. Niestety znaleźli te bakterie nawet gdy trzymali szczoteczki w kuchni 5m dalej mimo zamkniętej klapy i drzwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Smacznego