Wpis z mikrobloga

#maratonfilmowy 39 730 - 11 = 39 719
#xvix365filmow 301 - 11 = 290

Dawno nie opisywałem, bo miałem mało czasu i na oglądanie i na mirkowane, ale pora podsumować to co obejrzałem.

Bogowie
Dobrze opowiedziana historia, widać też sporo przygotowań do roli Religi przez Kota.
8/10

[Czas na miłość](http://www.filmweb.pl/film/Czas+na+miłość-2013-644432)
Fajny motyw podróży w czasie, lekka i pozytywna historia.
+7/10

Kret
Surrealistyczno-mistyczny western w reżyserii Jodorowsky'ego, łatwiejszy do interpretacji niż Święta Góra i ogólnie bardziej przystępny.
8/10

John Wick
Zwykły film akcji z historią zemsty w tle, bardzo oklepany. Dobra muzyka, reszta poprawna.
6/10

Fando i Lis
Pierwszy pełnometrażowy film Jodorowsky'ego, niestety trochę się zestarzał. Nie w pełni go zrozumiałem, może kiedyś obejrzę jeszcze raz, aby w pełni zrozumieć (jeśli to możliwe).
7/10

[Święta krew](http://www.filmweb.pl/film/Święta+krew-1989-104273)
Według mnie, póki co najlepszy film Jodorowsky'ego. Świetna gra aktorska dwóch głównych bohaterów i dobrze opowiedziana historia.
9/10

Gra tajemnic
Dobra gra aktorska i charakteryzacja, a wątek miłosno-seksualny nie zajmuje tyle czasu ile w Teorii wszystkiego, film skupia się głównie na budowaniu maszyny.
-8/10

+1
Ciekawy pomysł, wykonanie niestety bardzo przeciętne, momentami nawet słabe.
-6/10

Konstelacja Jodorowsky
Film dokumentalny, opowiadający o wszystkim czego dokonał Jodorowsky, własciwie tylko dla fanów jego twórczości.
7/10

Diuna Jodorowsky'ego
Świetnie zrealizowany dokument, o prawdopodobnie najwspanialszym filmie jaki nigdy nie powstał, myślę że nie tylko dla fanów Jodorowsky'ego lub Diuny.
-9/10

Blue Ruin
Całkiem dobre kino zemsty, ale niestety widać niski budżet. Jak dla mnie to takie połączenie Refna i Braci Coen, momentami z Tarantino.
7/10

#film
xvix56 - #maratonfilmowy 39 730 - 11 = 39 719
#xvix365filmow 301 - 11 = 290

Dawno...

źródło: comment_1WNZpT3uHJQiH4bO0HgGOixSFOA0TMBy.jpg

Pobierz
  • 8
@Zkropkao_Na: widocznie źle zrozumiałem pytanie, bo myślałem że pytasz dlaczego daję w ogolę -. A jeśli chodzi o to, dlaczego z przodu to po prostu w pewnym momencie uznałem, że dziwnie to wygląda, pewnie tylko dla mnie, ale teraz staram się pisać -9/10 zamiast 9-/10