Wpis z mikrobloga

Coraz czesciej na pytanie: "czym sie interesujesz?" #rozowepaski odpowiadaja "moda". Czy ktos mi moze powoedziec jak mozna interesowac sie moda?

Pytam dalej, cos konkretnego. To zaczyna sie "noooo, eeeemmm no wiesz, fajne ubrania, stylowka te sprawy - temat rzeka" XDD

Czy #!$%@? do cv tez wpisujecie w rubryce zainteresowania MODA?
Gdybym prowadzil rozmowy kwalifikacyjne z takimi rozowymi to bym srogo wypytywal o ta mode.

Czy jesli slucham muzyki, ubieram sie, jadam obiadki to interesuje sie muzyka, moda i kuchnia?

#pdk #swiatschodzinapsy #rozowepaski #zainteresowania #pytanie
  • 22
@kacperinjo: Interesują ją zakupy i ubrania. Moda to pojęcie szerokie dosyć ;p Jak ci się nie podoba to nie gadaj z takimi ;P ja nie wiem jak można kogoś oceniać od razu, bo powie, że interesuje się modą, czy czymkolwiek innym.
@pasztet_w_lasce: pewnie tak, ale dzisiaj kazda dziewczyna interesuje sie moda i tylko moda. Na zasadzie skoku do galerii i kupna jakichs szmat. Dla mnie to jakas bzdura. Po prostu ludziom brak zainteresowan, a moda i muzyka to takie opcje dla #pudludzie bo kazdy ma tam jakies pojecie na temat swojej ulubionej muzyki czy stylowy.
@abcde: kolej y orzyklad braku zainteresowan :p

Chociaz z tym mozna jeszcze powalczyc, bo znam ludzi ktorzy uwielbiaja ogladac mecze, maja ogromna wiedze na temat swoich ulubionych druzyn itp
@kacperinjo: Można mieć też ogromną wiedzę na temat projektantów, obecnych trendów czy innych takich rzeczy. Jak ktoś się naprawdę tym interesuje to można tego nie rozumieć ale nie wiem czemu od razu wyśmiewać
@kacperinjo: Tak naprawdę nieważna. Zależy co kto ma do powiedzenia na różne tematy, to jest ważniejsze moim zdaniem. A zainteresowania to jak nie lubicie tego samego to i tak nie będziecie tego razem robić. Niektórzy czytają książki i oglądają filmy, dla mnie to spędzanie czasu jedynie, a nie zainteresowania i każdy to robi. Fajnie jak lubicie te same rzeczy, więc po to warto się pytać. Jednak oceniać kogoś po tym to