Wpis z mikrobloga

Wstyd się przyznać ale właśnie miałem seksy z dosyć grubawą dziewczyną :/
Poznałem ją wczoraj wieczorem w knajpie - siedzimy sobie z dawno niewidzianymi kolegami i po dwóch minutach od wejścia do knajpy podchodzi do nas kelnerka - trochę gruba, ale za to zadbana, ładna twarz i do tego duże cycki. Złożyliśmy zamówienie na browary i podeszła do nas ponownie a ja z racji tego że głodny seksu i kobity dawno nie miałem to się na nią zapatrzyłem bo brzydka nie była nawet. Ona zaczęła na mnie spoglądać i nawet się nieśmiało uśmiechnęła jakoś do mnie. Po skończonej popijawie koledzy wychodzą na zewnątrz a ja mam zapłacić. No i kurde podchodzi grubaska uśmiecha się do mnie i jest fajnie a ja zachęcony tym jej uśmiechem i pod wpływem kilku wcześniej wypitych piw zapytałem ją o numer telefonu i go o dziwo dostałem. Nie no, spoko.
Dziś rano ustawiłem się z nią po pracy. Podjechałem autem jak panisko, przywitaliśmy się przed knajpą i pojechaliśmy na kawe. Trochę pogadaliśmy i poprosiła żeby zabrać ją już do domu. Ok, spoko. Podjeżdżamy pod nią, mam się żegnać ale ona mi mówi że jutro do roboty na popołudnie i może bym wpadł do niej bo miło się gadało i w sumie jej się cośtam z komputerem zepsuło a ja mógłbym zobaczyć bo facet jestem i się znam. Ok, spoko. Wszedłem do niej i to była pułapka.
Żadnego komputera nie było ale była za to ochota na seks z obu stron i oboje dość szybko skończyliśmy w łóżku :/ Było fajnie, ulżyło a ona niczego sobie w temacie ale to ciągle grubaska.
Mam właśnie potwornego kaca moralnego i dlatego to piszę. Ja #!$%@?ę, co ja narobiłem.


#seksy #bbw #rozowepaski
  • 90
@Wandsbeker: Jeśli była ładna, miała solidne piersi, dobrze się kochała, było Tobie dobrze, było jej dobrze, to gdzie tu wstyd? Przed kim? Przed sobą? Czy ktoś zakazał uprawiać seksy z tęgimi paniami?
Jeśli byłaby spasła jak świnia maciora, miała pryszczaty ryj i chrumkała z zadowolenia, to faktycznie - wstyd.
Ale tu? Proszę, nie wydziwiaj, bo to #secondworldproblems. Wspominaj, jeśli miło.

W jednym z filmów, po scenie łózkowej z Kingą Preiss,
@Wandsbeker: jak będziesz wychodził z pokoju to #!$%@? łbem w futrynę. Pół mirko z zazdrości zrobili się bordowi, ba, 3/4 bo oni w życiu takiej sytuacji nie będą mieli. Zaliczyłeś bez zobowiązań i się z tego ciesz!
@AnnaJ: No nie do konca tak jest, bo grubość jest jak alkoholizm. To jest mnóstwo błędnych zachowań na raz. Jeśli gruba jest dusza to nic nie pomoże. Żadna dieta. Pijak też może sobie zrobić przerwę, ale tylko nielicznym się udaje. To jednak zbyt duże ryzyko.