Wpis z mikrobloga

@FYDITM: Hmm widzę Grooveshark też nawet wizualnie podobny. A o jakich reklamach mówisz? Ani w deezerze ani w spotify nie widziałem ani jednej reklamy...

@kocham_jeze: No ok, ale jakiś konkretny argument? Testuję Deezera i Spotify i oba są spoko. Google Music jeszcze nie sprawdzałem, Groovesharka też nie.
@sleep-walker: Eh, w listopadzie miałem podobny dylemat, ale już zapomniałem, czemu odrzuciłem deezera. Wybrałem spotify ze względu na spójność apki mobilnej, ale teraz przerzuciłem się na google, bo była (może nadal jest) fajna promocja - 3.33 zł za 3 miesiące. Poczytaj sobie to podsumowanie. Z 2014, i parę rzeczy się zmieniło, ale powinno pomóc ;)
@kocham_jeze: czytałem kiedyś ten artykuł już... i po nim zdecydowałem się na deezera.... i jest w sumie ok. Ale ludzie polecają Spotify i zastanawiam się czemu. Czy ma jakąś wyższość, czy to kwestia przyzwyczajenia? Aktualnie chwilę bawię się nim i jest... w sumie podobny.

@FYDITM: tak, deezera mam już od dwóch miesięcy, spotify od paru godzin... ani jednej reklamy...
Ale ludzie polecają Spotify i zastanawiam się czemu


@sleep-walker:

- oficjalne wsparcie w amplitunerach (Yamaha, Marantz, Philips)
- wsparcie dla systemów audio (np. BlueSound)
- aplikacja desktopowa bez potrzeby uruchamiania Spotify w przeglądarce
- bezkonkurencyjna usługa Spotify Connect
- bezkonkurencyjne aplikacje mobilne dla Android / iOS
- największa baza utworów
- aplikacja preinstalowana w nowych samochodach
- potężne wsparcie ze strony różnych serwisów internetowych (np. Last FM)