Wpis z mikrobloga

@4konserwy:

Zarząd podjął decyzję o niekontynuowaniu współpracy ze względu na styl prowadzenia audycji przez Panią Elizę Michalik, a nie za poglądy. W RDC poruszane są wszystkie tematy, które interesują słuchaczy - przysłała w odpowiedzi na pytania portalu naTemat Jolanta Kaczmarek.
@goblin21: @spluczka: dość regularnie słuchałem jej audycji w soboty przy śniadaniu. Styl audycji nie odbiegał od innych jej programów. Tyle, że Michalik do RDC zapraszała wyłącznie gości lewicujących albo związanych z postkomunistami. Ale to żaden zarzut w przypadku radia RDC. Oni tam kiszą się w sosie lewackich treści razem ze swoimi gośćmi.
Oni tam kiszą się w sosie lewackich treści razem ze swoimi gośćmi.

@4konserwy: W innych stacjach kiszą się w sosie prawackich treści razem ze swoimi gośćmi. Czyli chyba jest równowaga.
W innych stacjach kiszą się w sosie prawackich treści razem ze swoimi gośćmi. Czyli chyba jest równowaga.


@goblin21: pokaż mi państwowy kanał radiowy, w którym są same prawicowe treści? Chyba równowaga z byka spadła razem z Tobą.
@goblin21: niestety. Więc niech mi zrobią taki kanał z Ziemkiewiczem, Magierowskim, Semką jako prowadzącymi audycje i wtedy będę mógł stwierdzić, że mamy względną "równowagę". Jest jeszcze PR3 "Trójka" pod rządami Magdaleny Jethon czyli takie mniej nachalne RDC, więc tak jak mówię, z tą równowagą będzie mocno względni nawet jeśli powstałby kanał ściśle prawicowy.