Wpis z mikrobloga

Szukam czegoś podobnego do NFS Porsche, trochę nowszego z trybem kupowania, modyfikowania i tuningu? Dla mnie opcje modyfikacji to chyba najlepsze co lubię w wyścigach. Prócz NFS-ów Shift i nowszych, Dirtów i TDU, bo w te już się nagrałem. Szukam czegoś innego. Dziś pogram w Undergrounda, chyba po ponad 5 latach. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale, szukam czegoś jeszcze godnego uwagi.

#gry #staregry #nfs #wyscigi #grywyscigowe #grid #pc
  • 8
@efeeem: @o00o: Pro Street też grałem jakoś całkiem niedawno (2 lata temu?) w MW nie podoba mi się uciekanie przed policją jako główny wątek. I w obu była pełna opcja modyfikacji jak w NFSU2? Znacie jakieś mody graficzne do NFSU2?
@weeden: Burnout Paradise, jeśli dobrze pamiętam to nie ma ulepszeń ale jest dobra zabawa. Bryki się gniotą zajebiście. Masz całe miasto usiane rampami itp. Wykręcasz beczki, robisz wyścigi. Grałem w to już dawno temu i wszystkiego nie pamiętam, jednak mimo wszystko dobrze wspominam. Polecam.
D.....t - @weeden: Burnout Paradise, jeśli dobrze pamiętam to nie ma ulepszeń ale jes...
Dla samej modyfikacji i zabawy z pojazdami polecam Ci "Street Legal Racing: Redline" - sporo modeli samochodów do pobrania w sieci. Można się pobawić w mechanika i blacharza. :D Niestety model jazdy jest dość frustrujący. Poza tym nowsza część "Street Racing Syndicate" też dawała frajdę. Warto zbadać "Juiced" oraz "Juiced 2". Starą ścigałką, którą dobrze wspominam jest "Midnight Club II" -brak modyfikacji, ale dość dużo wyścigów. Obecnie w wolnej chwili pogrywam w