Wpis z mikrobloga

Coś tu cisza na ten temat ( ͡° ͜ʖ ͡°) http://epoznan.pl/news-news-56535-Legionisci_ukradli_z_autobusow_6-kilogramowe_gasnice._Strat_jest_wiecej

wyrwane okna, zbite szyby i klosze wewnętrznych lamp, pourywane osłony zaworów awaryjnych i ramki tablic informacyjnych, uszkodzone szyberdachy i płyty sufitowe. W niektórych zdewastowanych autobusach poginęły młotki bezpieczeństwa, a nawet 6-kilogramowe gaśnice


#legia #pilkanozna #lechpoznan
  • 21
@Adams_GA:
Stary... byłem tam. Błysku nie było ale naprawdę jak na to, jaki był ścisk to dziwne, że krzeseł nikt nie wywalił. U nas lufcik wypadł w trakcie jazdy. Takich akcji było więcej. Kierowca proszony o klimę albo szyberdach milczał. Niech zaczną wymagać od siebie. Rozliczanie innych jest najprostsze.
@novyr9: Jak my byliśmy w Warszawie i nas na deszczu czy ostrym słońcu trzymano po kilka godz. przed bramami do tego dowożono na dwie tury to jakoś autobusów doszczętnie nie #!$%@?śmy. I bez względu na to jaki był wynik meczu. Jesteście azjatyckie bydło i tyle.
@novyr9: Ciekawy masz tok myślenia. Ostatnio oglądałem wywiad z Żyro, który gadał jakieś bzdury o tym, że do 60min nas zgnietliście na boisku, że faul był na nim i że powinniście wygrać bez dwóch zdań. Wszyscy w tej Warszawie jesteście tacy oderwani od rzeczywistości? O rządzących w sejmie już nawet nie wspominając.
@novyr9: Oczywiście, że byłem na wyjeździe, nawet w zeszłą sobotę. Bylem w Lubinie, Warszawie, Szczecinie, Świnoujściu i wielu innych miastach, nigdzie nie przyszło mi do głowy niszczenie czegokolwiek bo był ścisk w busie.