Wpis z mikrobloga

Mirki elektryki ! mam pytanie, posiadam oto taką Unitre jak na zdjęciu, przy puszczaniu muzyki przez AUX coś pykło i sprzęt nie działa. Odkręciłem z tylu śrubkę która byla oznaczona FUSE i tam znalazłem przepalony bezpiecznik rurkowy T315mA250v czy zmiana na dobry naprawi sprzęt ? Gdzie takiego czegoś mam szukać? Udało mi się wyjąć podobny bezpiecznik z przejściówki z naszego na Angielskie kontatku, tylko ze ta ma oznaczenie F13AL250v nada się ? #elektronika #elektryka
poboomster - Mirki elektryki ! mam pytanie, posiadam oto taką Unitre jak na zdjęciu, ...

źródło: comment_oAPd0swfWQw4iRdbB0CgxOKUGeydbkUY.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@poboomster: To coś jest nie tak, bo bez bezpiecznika nie powinno pokazać Ci rezystancji, tylko nieskończoność (obwód nie jest zamknięty). Szkoda, bo ja z Krakowa więc nie mam za bardzo jak Ci pomóc, ale na pewno znajdziesz jakiegoś magika. O ile dobrze kojarzę to @Felonious_Gru jest z Warszawy, tylko pytanie czy ma czas żeby jakoś pomóc.
  • Odpowiedz
@poboomster: A to dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°). A możesz sprawdzić konkretne wartości napięć? Bo bez tego ciężko coś powiedzieć. Ale najlepiej znajdź kogoś, kto Ci z tym pomoże, bo szkoda było by sobie zrobić krzywdę przez głupi (mimo że przyjemnie grający) wzmacniacz. @Felonious_Gru: a znasz kogoś z Wawy kto pogrzebały sobie w audio?
  • Odpowiedz