Wpis z mikrobloga

Czego #rozowepaski golą nogi, ale rąk nie? Czasami jak widzę włosy u niektórych dziewczyn to się zastanawiam czy wstrzykują sobie testosteron w dupę. Serio tego nie czaję, bo ręce są znacznie częściej odsłonięte niż nogi a ich ogolenie nie zajmuje dużo czasu i można to zrobić nad zlewem.

PS Właściwie to golicie wszystko łącznie z brwiami a omijacie tylko ręce xD

#pytanie #logikarozowychpaskow
platkiowsiane - Czego #rozowepaski golą nogi, ale rąk nie? Czasami jak widzę włosy u ...

źródło: comment_WZ1oCZSAGnioAi9YoUnsF899ufEbCwy4.jpg

Pobierz
  • 150
  • Odpowiedz
@platkiowsiane: Ja uważam, że przytoczony argument o uwarunkowaniu kulturowym ma sens. Myślę, że niewiele dziewczyn naprawdę lubi golenie się i niewiele robi to dla własnej przyjemności. Tak jak wspomniała @UndaMarina media (reklamy, kobiece gazety itd) lansują golenie nóg, o goleniu rąk nie wspominając. Gdyby to się zmieniło i reklamy zaczęły zwracać uwagę na "problem" owłosionych rąk, to myślę, że większość kobiet zacisnęłoby zęby i się podporządkowało.
  • Odpowiedz
  • 1
@platkiowsiane: Co mi jeszcze teraz przyszło do głowy - moja skóra na nogach cierpi z włosami, gdy zakładam przylegające spodnie, np dżinsy obcisłe. Może to głupie, ale wtedy te włosy sprawiają uczucie, jakbym się szybciej pociła czy coś w tym m stylu. Obcislych bluzek nie zakładam, więc tutaj nie mogę sprawdzić. Możliwe ze moje odpowiedzi to nie głos wszystkich kobiet, ale w miarę racjonalne.
  • Odpowiedz
@platkiowsiane: Nie gole rąk bo mam cienkie i jasne włosy na nich i mi nie przeszkadzają. Nie gole też ud(o zgrozo!) bo włosów na udach mam pięć na krzyż i też są ledwo widoczne.
  • Odpowiedz
@UndaMarina: Jakiś czas temu znajoma na facebooku udostępniała artykuł, że depilacja jest relaksująca, wspaniała i każda prawdziwa kobieta nie może doczekać tego momentu w miesiącu. Dlatego założyłam, że nie dla wszystkich golenie się jest przykrym obowiązkiem.
  • Odpowiedz
@platkiowsiane: w sumie nie wiem czemu. Ja nie gole bo nikt nie goli. nogi sa chyba bardziej erotyczna częścią ciała. Sa długie, prowadzą do fajnego miejsca. Faceci oglądają sie za dziewczynami ktore maja ładne nogi, nogi sie odsłania zeby uwodzić. A ręce sa w tej kwestii dyskryminowane :d nikt nie mowi "o patrz jaka lala, jakie ma zgrabne ręce! Ej, Jolka! Odsłon ręce!"
  • Odpowiedz