Wpis z mikrobloga

  • 11
Świat nie jest wspaniały i cudowny dlatego, że w każdym zakątku świata możesz wsiąść do wygodnego, klimatyzowanego mercedesa popijając przy tym lampkę kilkunastoletniego wina, lecz dlatego, że jest różnorodny i pełen kontrastów.

Wczoraj opuściłem mury uporządkowanego Singapuru by dziś spędzić noc na filipińskiej prowincji. Wieś. Nie ma klimatyzacji, z wyjątkiem chłodnej wody w oceanie. Nie ma elektryczności poza tą, którą zdołałem zmieścić w baterii swojego smartfona. Jest tylko plaża, drewniany hostel, który bardziej przypomina szałas aniżeli miejsce w którym można wykupić nocleg.

Wychodzę na plażę na której poza znajomymi z którymi przyjechałem nie ma nikogo. Cisza. Szum fal. Bezlitosne promienie azjatyckiego słońca. Uśmiechnięty ja i piękno świata który mnie otacza.

Zrozumiałem na nowo, że szczęściem jest to, ile momentów zapamietasz w swojej głowie a nie to, jakimi dobrami materialnymi się otaczasz. Czuję sie oświecony i chcę się tym z Wami podzielić.

Kocham Cię życie!

#filipiny #xemnafilipinach #singapur #przemyslenia
xEm - Świat nie jest wspaniały i cudowny dlatego, że w każdym zakątku świata możesz w...

źródło: comment_PpICDatufRdyMihBx8lu5k08fmD2Y14X.jpg

Pobierz
  • 1