Wpis z mikrobloga

@bimber31: No to sobie wybrałeś :) chyba najcenniejsze :) nie wiem teraz czy będzie gdzieś ale w ccc w krk widziałem swego czasu... coś taniego - jakość pewnie marna.
Za 100/150 zł więcej możesz mieć buty full skóra
@bimber31: ładne męskie buty widziałam kiedyś w sklepie Kwadrat (niestety to był sezon zimowy, może warto sprawdzić ofertę wiosenną też), jest np na Wiślnej, nie wiem czy kupisz tam akurat brogsy, ale.. w sumie pozytywne opinie slyszalam o tym sklepie ;)
@bimber31: Jak wspomniał @boryss, ciekawą propozycją jest niedawno powstały Królewski Herb. Gra chyba warta świeczki, ponieważ według pierwszych ocen, skóra jest zauważalnie lepszej jakości od polskich sieciówek, natomiast same buty są zaprojektowane na niedostępnym dla nich poziomie.
Na Zalando i Sarenzie polecam się też rozejrzeć. Mają dość dużo taniego i przyzwoitego projektowo towaru.
@bimber31: Przeżywają swoją młodość, więc pewne błędy popełniają póki co. Produkcję ulokowali w Portugalii, co jest świetnym krokiem, ale niektóre partie obuwia są lepsze, niektóre gorsze. Te koniakowe możesz zobaczyć tutaj. Jak widać, użytkownik trafił na pewne wady. W temacie znajdziesz też kilka innych par, które zostały sfotografowane i opisane. Póki co, chyba nie jest źle, ale po dojściu przesyłki warto się dobrze butom przyjrzeć i w razie problemów kontaktować
@Mroczny_Pyton: Tak czy siak wydaje mi się, że będzie to o wiele lepsze rozwiązanie niż pierwszy lepszy but z sieciówki. Mam nadzieję że w niedalekim czasie pojawi się mój rozmiar buta. Na jakieś konkretne rzeczy zwrócić uwagę?
Z drugiej strony zalando ma w ofercie coś takiego
@bimber31: W razie zakupu (nie tylko tam, ale wszędzie), radziłbym zwrócić uwagę na staranność wykończenia (czy nic nie odstaje, nie rozkleja się) oraz na jakość skóry, czy aby gdzieś się dziwnie nie marszczy albo nie pęka.

Te brogsy Pier One oczywiście bardzo ładne, co zresztą widać po tym, że został jeden rozmiar. Co prawda jakości dorównującej KH bym się chyba nie spodziewał, jednak wciąż wyglądają na rozsądną opcję. Jak już pisałem