Wpis z mikrobloga

Nikt nie robi takiego syfu jak palacze. Nikt. Z jakiegoś niewiadomego mi powodu niedopałek #!$%@? przez okno jest społecznie akceptowalny, ale wyrzucenie skorupek od jajka już nie. Biorąc poprawkę na #!$%@? móżgowe ludzi i jednocześnie mając na uwadze ile tego syfu jest na ulicy dziwię się, że na firmy tytoniowe nie jest nałożony przymus wprowadzenia papierosów biodegradowalnych.

Wieśniaki. #patologiazewsi
N.....i - Nikt nie robi takiego syfu jak palacze. Nikt. Z jakiegoś niewiadomego mi po...

źródło: comment_gb3eAJaIRDEHuIL7quWRsb5w4haxGcuE.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
jak zaczynałem palic jako gówniarz to był chyba wyraz pewnego buntu że pale bo nie moge to i wyrzuce gdzie chce bo nie moge, po jakims czasie wyrzucałem kiepy do śmietnika.
  • Odpowiedz
  • 0
@Niedokonczone_Zdani: na zachodzie masz na każdym kroku smietniki i specjalne popielniczki na murach i na budynkach, przez to problem jest tam dużo mniejszy. U nas można tylko pomarzyć o czymś takim niestety
  • Odpowiedz
  • 1
@Niedokonczone_Zdani: pracuje w biurowcu, siedze przy oknie z widokiem na parking - jak mnie irytuje sytuacja jak kierowca wysiadzie z auta, wypali fajke i kiepa wyrzuci pod samochod, po czym spokojnie odjedzie. Co z tego ze ma 5 m do kosza na to przeznaczonego ;/ podludzie
  • Odpowiedz
@Niedokonczone_Zdani: Co ciekawe wszędzie jak rozmawiasz na ten temat, albo jest dyskusja w necie to wszyscy wyrzucają do kosza i wszyscy absolutnie się dziwią jak można wyrzucić peta na ziemię. Kurcze, gdzie Ci mityczni śmieciarze?
  • Odpowiedz