Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (86)

 • avatar

  Rozwala mnie jak młode dziewczyny ustawiają sobie na FB randki/Tinder/Badoo lokalizacje na "Warszawa" a później wychodzi że Wwa będzie grana dopiero od października. Ale już planuja jak tu podbic miasto zawczasu. Te wiejskie i małomiasteczkowe laski idąc na studia są już mentalnie na innym poziomie niż ich chłopaki robiący w magazynach, na budowach czy jako pomoc kamieniarza.
  One już we wrześniu polują na bogatego syna w Panamerze, zawodnika KSW, a równolegle do tych dwóch trzecia opcje czyli ogarniętego młodzieńca przed 30 robiącego karierę w szklanej wieży.
  Biedny Michał myśli, ze jego sarenka wróci ze stolicy i pójdzie do księgowości w pobliskiej mleczarni gdzie jego wujek załatwiłby prace, ale Marlenka nie myśli wracać.
  Bo po co?
  Do tej nieotynkowanej chaty z suporeksu, która kiedyś dostanie po starych, a na razie pięterko dla niej i misia?
  I co będzie robić w weekendy?
  Siedzieć w kuchni letniej przy Tatrze i Podwawelskiej z grilla i słuchać jak miso z kolegami planują jak dostaną umowę na stałe ściągać szrota z USA którego będą dwa lata składać u Ździcha w garażu?
  Albo że Żaneta już drugiego bąbelka urodziła i z Markiem za 500 plus pojadą w przyszłe wakacje do Władysławowa?
  Nie dla niej takie atrakcje.
  Ona ma Instagrama i cały świat u stop.
  Tyle opcji - znani fajterzy, syny deweloperów, a ostatecznie Konrad po dobrych studiach biegle znający dwa języki z perspektywami i 80 metrowym apartamencie na Wilanowie, dobra niech nawet będzie Białołęka, ale nie żadna Ostrołęka czy Suwałki!!!
  Ja jestem Warszawianka od września roku w którym zdałam maturę !!!!

  #tinder #badoo #facebookdating #warszawa #randki #przegryw
  pokaż całość

  odpowiedzi (62)

 • odpowiedzi (9)