Wpis z mikrobloga

#android #xiaomi #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #dualsim #smartfony

Mirki, jestem posiadaczem Xiaomi MI3 i chcialbym go zmienic na cos mniejszego, lecz rownie plynnego, stabilnego i porzadnego. Poradzcie jaki telefon mam wybrac. Wymagania:
- android
- DUAL SIM ! (aero zbedne)
- cena maks 1000 cebulionów
- ekran 4,5 - 4,7" (mozliwie jak najmniejsze ramki)
- stabilny rom
- dobra bateria (najlepiej okolice 3000 mAh)
- dobrze wykonany
- parametry: 2GB RAMu, najlepiej jakiś Snapdragon (chyba że Mediatek bez problemow z GPS)

Nie musi byc to demon predkosci, ale po przesiadce z Miui w Xiaomi MI3 musze przyznac ze mam dosc duze wymagania, co do plynnosci i stabilnosci.
  • 19
@daxter90: co jest nie tak w Mi3? Sam mam redmi1s i to świetny telefon w swojej cenie. Ciężko będzie znaleźć telefon o porównywalnych parametrach w takiej kwocie. Jedynie Nexus 5 jest blisko, ale ma mniejszą pamieć wbudowaną i mniejszą baterię. Ekrany porównywalne.
@daxter90: no 5 cali, ale wśród konkurentów bardzo ciężko będzie znaleźć coś ciekawego. Do tego jak dla mnie miui bije na głowę większość nakładek systemowych i kombinowanych romów, wyglądem płynnością i całym szajsem który się z nim dostaje. Może Moto G 2nd? Dla mnie brzydal i parametry słabiutkie, ale jeśli chodzi o konkurencję do xiaomi względem osiągi/cena to bardzo ciężko o konkurenta. Obyś nie zamienił siekierki na kijek :D
@daxter90: przesiadać się z konia na kucyka, bo jest to wciąż 4.7". Bateria w redmi 1s jest w miarę, ale na pewno nie równa się do 3050 w Mi3. Trochę fanaberia jak dla mnie. Masz dobry telefon i nie kombinuj :D Ja już myślę, że następny mój telefon to Mi4 albo Note Pro, ale to za chwilę dopiero.
@boguchstein: fakt, ze 4,7 ale jednak mniejszy i ma zaokraglone rogi, co jest bardzo wazne (zupelnie nie zwracalem na to uwagi, do czasu az sam nie zaczalem korzystac z tego kanciaka). No i na plus dual sim, ktorego teraz potrzebuje...