Wpis z mikrobloga

Kawa nie wypłukuje magensu tylko potas,mało tego, kawa jeszcze dostarcza spore jego ilośći(Mg)

nauka to lubię, nie kwejk, tv czy wypok.


@Zawsze_Pomagam: o #!$%@? co ja czytam; kawa źródłem magnezu
Poproszę więcej takich wspaniałych nowinek
@Zawsze_Pomagam: Idąc za ciosem to dopóki sam nie przeprowadzisz odpowiednich rzetelnych badań, to nikomu nie możesz uwierzyć. Dziś mamy taką specjalizację, że nie da rady wiedzieć wszystkiego o wszystkim i to jeszcze rzetelnie. Niestety, ale było o tym pisane już dawno dawno. Takie wady technokracji.
A Ty mnie nie obrażaj i nie feruj na mnie wyroków jaki to ja nie jestem bo też zapewne niektóre dziedziny znasz pobieżnie i mógłbym wytoczyć
@frak: No to idąc tropem myślania Twojej wypowiedzi nie można jednocześnie stwierdzić że kawa jest źródłem magnezu. Jeszcze prosisz o wiecej wspaniałych nowinek... o ironio.

Niestety ludzie są podatni na to co się mówi w TV i jak jakiś koncern farmaceutyczny chce zarobić to szuka tęgówch głów które w razie czego przyswoją nawet to że wychodząc na dwór tracimy powiedzmy.... CYNK no i ciach tabletki z cynkiem już w aptece a
Niestety ludzie są podatni na to co się mówi w TV


@Zawsze_Pomagam: #!$%@? wiem to. Po co gadać o tym na okrągło.

chociaż dla mnie to pojęcie obce trzęsące ręcę a piję 3-4 kawy dziennie


@Zawsze_Pomagam: Ile lat pijesz? Ja z 8 lat a kiedyś po 3-4 kawy z 2-3 czubatych łyżeczek. Pracowałem po 12-14h plus studia do tego kilka lat w stresującej relacji. Generalnie po tym wszystkim odbiło się
@frak: Kawę piję od drugiej liceum- pamiętam ten dzień jak mi kolega postawił kawę a ja z obrzydzeniem wypiłem, jeszcze gorzka była... no i od tamtego dnia się zaczęło więc kawę już piję 13 lat. Teraz też stres w pracy, na studiach lajt raczej ale rano siekiera z 4 łyżeczek bo inaczej zasypiam po drodzę do pracy, a w dzień 2-3 kawy to minimum. Nie łykam żadnych tabletek, absolutnie ŻADNYCH, tym