Wpis z mikrobloga

Zraziliście mnie do siebie, nie chodzi tu o #kucleaks, ale że nie dopuszczacie do głosu nikogo poza Korwinem. Pultacie się, że bredzisław nie chce debatować, a sami z mniejszymi nie chcecie i zakopujecie #tanajno byle nikt się nie dowiedział, że ktoś taki istnieje, jak widać nie daleko wam do TVNu. Miałem #korwin na liście sympatyzujacych partii, ale skreślam was i najbliższe otoczenie też od was odżegnam.

#4konserwy #4kuce #polityka #jkm #oswiadczenie
  • 14
@Krunhy: Niby w jaki sposób nie dopuszczamy? Bo RPG czy Velati zakopie co nieco, bo działają na rzecz konkretnej partii? Ja tam od czasu do czasu wykopię Kukiza czy Brauna jak mówią mądrze. A Tanajno to błagam... gość gada od rzeczy i robi ortografy choć sam powiedział, że kuce w realu OK, choć w necie niektórzy idioci.

Poza tym KORWiN to KOALICJA itd. tzn. że to od reszty czyli Braunów, Kukizów
@Krunhy: niektorzy maja tez w dupie czy to Korwin czy jakikolwiek inny prawak. Dla mnie licza sie moje cele a dzieki komu je osiagne to juz drugorzedna sprawa...
@Krunhy: wykopałem (dla beki), bo Tanajno to jeszcze większy śmieszek od Stonogi. Równie dobrze - mogłem zakopać. I tak jak przedmówcy - nie wiem, co Korwin ma z tym wspólnego.
Ludzie zakopują i wykopują różne rzeczy, z różnych względów. Bo lubią/nie lubią, bo im się coś podoba/nie podoba, bo się z czymś zgadzają/nie zgadzają, a nawet jeśli się nie zgadzają - to mogą uznać coś za ciekawe, albo "bekowe" i tylko
@erbo:
To tak jak Korwin(dla większości poważnych mediów). Choć różnica jest taka że uważam że każda osoba powinna zapoznać się z programem każdego z kandydatów, a potem wybrać to co mu pasuje, a zakopywanie AMA z kandydatem na prezydenta(pierwszym który uznał Wykop za społeczność warto poświęcenia jej czasu) przez kucyków jest słabe.
@Pepperek: Koleś ale ogarnij że DB nie ma żadnego programu, bo takiego programu mieć nie może. To jest istota tej partii. A Tanajno mówiąc o jakimkolwiek programie po prostu bredzi i nie rozumie czym jest DB.
@erbo:
Chodzi o poznanie każdego kandydata i jego pomysły na Polsce i wyrobienie sobie samemu opini czy bredzi(to jest najlepsze rozwiązanie), czy jednak tylko ty tak sądzisz.