Wpis z mikrobloga

Od 1,5 roku mam Spinnera i jestem całkiem zadowolony. Z tego co przeczytałem to warto jednak mimo to przechodzić na moda. Chciałbym coś zakupić, ale nie wiem co wybrać. iStick odpada, bo chciałbym coś w okrągłym kształcie. Kręcenia grzałek się nie boję. Nie mam jakiegoś ograniczonego budżetu, ale wiadomo im niej tym lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°). Może być też coś z Chin.
#epapierosy
  • 21
@klimunio: Jesli nie jestes w stuprocentach przekonany do boxow i masz u siebie w miescie jakis sklep to warto sie przejsc, wziac do reki i pewnie sam sie do nich przekonasz. Sa dostepne elektroniki "rurkowe", ale sa ogromne i maja wadliwa, niepewna elektronike (mam tu na mysli glownie Vamo)
@MrGreeneye: Tu nie chodzi o trzymanie w ręce, tylko o sam wygląd. Ale jak nie ma nic lepszego to niech będzie. Jak z kompatybilnoscia takich 'standardowych' cleatomizerów? Czy do modów są jakieś inne gwinty?
@klimunio: w przypadku iSticka jest przejsciowka do zwyklych clearomizerow. Wyglada na prawde dobrze, zalacze zdjecie iSticka 50W z lemo, idealnie pasuja).

Na takie przejscie w Twoim wypadku bralbym taki zestawik : iStick 50W kupiony z poster82.pl (jak bedzie w koncu dostawa xd) + jakis nawet uzywany kayfun, jak nie to za 70zl chyba masz jest tez na e-dymie.
Do tego zamowil z fasttecha dripper Derringer i drugiego tanka Silverplay (przesylka jakies
Pobierz
źródło: comment_eYi1mQGbFEMTRHyCauI7jXrtLi74AiHK.jpg
@GaHee: watpie, ze chodzi im o klon, raczej oryginal :P. Spojrz na same opinie pod tym na fasttechu.
@klimunio: To olej tego kayfuna i zamow Silverplaya. Dripper, to taki gdzie zakraplasz bezposrednio grzalke, nie masz miejsca gdzie wlewasz liquid jak w przypadku tankow. Zwykle maja lepszy smak oraz pozwalaja na uzyskanie wiekszej "chmury" niz tanki (RTA).
@GaHee: No widze, chodzi mi o to, ze ciezko mi uwierzyc, ze ludzie polecaja tego KLONA patrzac po samych opiniach na fasttechu wyglada on co najmniej srednio. Dlatego wydaje mi sie, ze chodzi o polecanie oryginalnego (w obu przypadkach bym tego nie wzial, nawet za polowe ceny).
@MrGreeneye: Być może tak jest, podobno Samovar dobry jest. Ja w sumie na temat rurek z elektryką nie powinienem się wypowiadać, bo dla mnie to są zazwyczaj zwykłe dzidy. Box o wiele poręczniejszy.
@MrGreeneye: No cena troche noli, jak na sama baterie. Z iBoxa polecacie klona czy oryginal? Czy duza jest roznica? Jak nie ma zadnych epapierosow w ksztalcie tulei ( ͡ ͜ʖ ͡) to moze sie skuszw na ta brzydka skrzynke. Teraz tylko dobrac cleatomizer.