Wpis z mikrobloga

@maluszeczek: http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=5-htp&bmatch=seng-v10-p-sm-isqm-3-o-0113
Prawda jest taka, że bez tych suplementów też da się przeżyć, ale zdecydowanie lepiej je brać niż nie brać. Mniejsze obciążenie dla organizmu, łagodniejsze zejście, lepsze doznania podczas działania narkotyku. Nie wiem czemu, ale panuje opinia, że mdma jest mało szkodliwe, a trzeba po prostu pamiętać, że to jest narkotyk i wszystkie narkotyki są szkodliwe dla organizmu, nie ważne jak dobrej jakości mamy towar.
@ForThoseWhoKnow: 5-HTP kupisz bez problemu, polecam brać z ekstraktem z zielonej herbaty (więcej serotoniny w mózgu), ja jeszcze piję dużo zielonej herbaty i dobra dieta to podstawa (idealne są szejki bo naprawdę ciężko coś przegryźć).

Co do tej szkodliwości, to ciężka sprawa, można się przegrzać co jest możliwe jak się całą noc tańczy i nic nie pije :D z drugiej strony jak się zażywa sporadycznie to nie jest jakieś zagrożenie :)
@ForThoseWhoKnow: moje ostatnio rolowanie w zaciszu domowym na mieszance mdma (80mg)i mda(50mg) z zastosowaniem sie do tego menu przed i po było wielce pozytywnym doswiadczeniem. Jeszcze nigdy tak szybko mnie nie zaatakowalo - juz po ok 15min - i nie mialem nawet minimalnego zjazdu fizycznego nazajutrz ani zadnych dołków psychicznych w ciagu nastepnych kilku dni, co zdarzalo mi sie prawie zawsze mimo, ze nigdy nie przeginalem z czestotliwoscia ani iloscia. Polecam