Wpis z mikrobloga

@kzaj: Patriotyzm to nie tylko koszulki i tatuaże. To styl życia, inne, zmysłowe spojrzenie na świat, miłość do ludzi wzbudzająca wielkie emocje. Będąc patriotą możesz skakać albo płakać, poczuć przypływ energii lub też wzruszenie i fale wspomnień. Patriotyzm jest jak ocean uczuć - kiedy raz sie w nim zanurzysz - utoniesz, uzależni Cię i będzie Ci towarzyszyć już na zawsze..
Xd
@FilozofujacaCalka: jestem estetą i wybieram wszystko co ładne.

Kupiłem polską pompkę do wózków i połamałem ją na kolanie. Pozdrowienia dla partaczy z polskiej gowno firemki "Spokey". Pompka dosłownie rozsypała się w rękach. Nie żywie jakiejs strasznej urazy i nienawisci do tego narodu, ale w tej kwesti to Polska niestety jest jeszcze w czarnej dupie :p
@naczelny_psychiatra: Wyjdź z tym z wykopu. Tutaj sie wyśmiewa rodziców wstawiających zdjęcia dzieci na face, a ty #!$%@? te zdjęcia na mirko. #!$%@?, rodzice zrozumcie, każde wasze małe dziecko wygląda jak małe obślinione niezidentyfikowane tłuste stworzonko dla każdego, tylko nie dla was i internet nie jest dobrym miejscem do chwalenia się tym. A szczególnie nie wypok pe pl