Wpis z mikrobloga

Wszyscy podsumowują, to ja też to zrobię.

Był to mój trzeci Pyrkon, drugi jako cosplayer. W tym roku mój kostium był mniej imponujący, ale dzięki temu mogłem swobodniej się poruszać, a atencja i tak się zgadzała( ͡ ͜ʖ ͡). Piątek był dobrym dniem na zakupy, np na stoisku OtherTees, gdzie koszulki z wyprzedaży schodziły jak ciepłe bułeczki i w sobotę nie mieli już właściwie nic interesującego do zaoferowania. Aparat szedł w ruch drugiego dnia. Wpadałem zarówno na osoby, które chciały ze mną zdjęcie, jak i na cosplayerów, którzy przyciągnęli moją uwagę oryginalnymi strojemi. Niedziela to już właściwie było przysłowiowe "męczenie buły", wystawcy się zwijali, goście również.

Ogólnie festiwal oceniam na plus. Wszystkiego było więcej, poza kolejkami. Te dało się ominąć kupując bilet wcześniej. Stulejarze, owszem były, ale zwracało się na nich uwagę tylko przez kilka minut, poźniej można było się skupić na, nomen omen, fantastycznych uczestnikach Pyrkonu.

Do następnego roku!

#pyrkon #pokazmorde

P.S. Jak chcecie zobaczyć sobie kilka przykładowych cosplayów z Pyrkonu, to zapraszam do mojej galerii
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1581214435461178.1073741831.1421668851415738&type=1&__mref=message_bubble
D.....e - Wszyscy podsumowują, to ja też to zrobię.

Był to mój trzeci Pyrkon, drug...

źródło: comment_XZSYZGJnG4YJCqivNDEwhfrEEiUDfibI.jpg

Pobierz
  • 4