Wpis z mikrobloga

@Wilier: tej, jednej rzeczy nie rozumiem - masz zaladowany caly duzy plecak szczelnie, do tego z boku spiwor, karimata i namiot w drugiej rece. Nie zeby cos, ale troche duzo stuffu jak chcesz ludziom pakowac sie czesto do osobowki na 5 osobe. Chyba ze nastawiasz sie na tiry, to nie ma tematu - w innym wypadku moim zdaniem (z puktu widzenia doswiadczonego stopowicza oraz tego, ktory stopowiczow zabieral) to rzeczy musi
@MaciejPN: Potwierdzam. Ja się na dwa tygodnie pakowałem z namiotem w plecak taki http://p.alejka.pl/i2/p_new/32/15/plecak-gorski-bw-oliwkowy-demobil_0_b.jpg plus jakaś mała torba na ramie, która w transporcie też była dopięta do plecaka. Wyglądało dziwnie trochę, ale działało i bez problemu się na 5 nawet do Matiza pchałem :) Generalnie zawsze starałem się na stopa wozić tak, żeby w razie W graty móc w miarę komfortowo trzymać na kolanach dłuższy czas bo często nie było miejsca
@Pan_Kotlet: Taka 50 jak ma @Wilier też jest spoko - sam mam podobną. Ale plecak i to nie wypchany na maksa (zwłaszcza kieszeń ta przednia, bo zawsze sie cholerstwo haczy o cos w autach) i na tym koniec. Pakowałem się w coś takiego na miesiąc na Gibraltar z namiotem, palnikiem i matą samopompującą (nie polecam na stopa bo jak jebnie to nie masz na czym spać) i dawałem radę.