Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy Wipler zaczął bronić stadionowych chuliganów xD Kampania tak bardzo #!$%@?, a poparcie dla Korwina na Wykopie też tak bardzo #!$%@? xD Żałuję trochę bo spoko ziomeczek był, a spójność poglądów #!$%@?ł przypadkiem, bo kiedyś pobili go milicjanci xD Śmiecham, bo @LibertyPrime płacze, a ja oglądam #takczynie za ścianą i #!$%@? jestem śmieszkiem poza kontrolą, pasożytem zawadiakom, maskotką domową i strażnikiem mirkowego ogniska. Siedzę za ścianą i #!$%@? jestem w innym świecie, problemy z #korwin i #wipler są tam, a ja tu jestem i mam też skarpety góralskie zajebiście grube i same majtki i się śmieję, a w szafce mam zdjęcia Magdaleny Ogórek i papierowy ręcznik xD

#pasta #heheszki #pdk
  • 15
Ty wiesz jak się taką broń w ogóle ładuje? Tu nie ma potrzeby podnosić jej. Moje podejrzenia się sprawdziły, facet po prostu wiedział że to jest 4-ta liga i chciał dać porządną nauczkę kibolowi, nawet nie myśląc o tym że ktoś może zrobić zdjęcie czy nagrać to. Trzeba to porównać z momentem na filmie i odpowiedź będzie jasna, ale tak jak mówię tej broni nigdy się nie podnosi tak wysoko, bo ładowanie
@villsvin: W którym miejscu bronił on chuliganów? Odcinek był o dostępie do broni, a odwołanie do ostatnich wydarzeń tylko potwierdza tezę, że policjanci powinni częściej ćwiczyć swoje umiejętności strzeleckie, wbrew pozorom poza stadionem.