Wpis z mikrobloga

@Mithras: o też się nad tym zastanawiałem. Jakbyś miał możliwośćpolecam 4web, korzystałem kilka lat i zawsze było ok, a przy przedłużaniu umowy obniżają cenę a nie podwyższają, jak kochana Toya, z której jestem zmuszony korzystać teraz.
@szonn @Nicy Właśnie miałem chat z konsultantem Netii - żeby mieć od nich neta, w mieszkaniu trzeba by było mieć telefon stacjonarny od TPSA albo Orange. :/
Obczaję zaraz Toyę.
@Mithras: Mam dialog (który teraz jest netią) po światłowodzie i nie mam telefonu stacjonarnego wcale

sprawdź jeszcze mutlimedię, upc, ewentualnie jakieś osiedlowe (na rtk jest "ret-sat", na zubardzkiej jest "rej-sat", na radogoszczu smrw). Osiedlowe są zazwyczaj najtańsze.
@mirkobiniu Tak mi na chacie napisano, bo ponoć nie mają tam swojej własnej infrastruktury i jadą na w/w operatorach.
@TinyHadronCollider Może masz to szczęście, że posiadają tam swoją infrastrukturę czy cuś. ;)
@petegrafik @szonn Sprawdzę czy 4web dochodzi tam, gdzie mnie interesuje, bo ofertę mają kozacką. Znając życie tak nie będzie. ()