Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki, zbliża się sezon letni, a co za tym idzie po raz kolejny pojawia się u mnie pewien problem. Konkretnie chodzi o komfort, a raczej jego brak, noszenia różnych niezbędnych przedmiotów poza domem.

Sprawa wygląda tak, że wychodząc poza dom potrzebuję najczęściej zabrać ze sobą: portfel, klucze od domu, telefon, epapierosa + liquid, a czasem również np. długopis. Niby mało, ale do kieszeni w spodniach albo się nie mieści, albo zaburza komfort, poza tym nie jest zbyt bezpieczne.
W zimie nie ma z tym żadnego problemu, bo portfel chowa się do kieszeni wewnętrznej kurki, klucze i epapierosa do zewnętrznych, a telefon do kieszeni. To samo z jakimiś drobnymi przedmiotami. W lecie najczęściej kurtki się nie nosi.

I teraz pojawia się problem, bo niby rozwiązania są - nerka (kołczan prawilności) oraz torba męska na ramię - oba mnie nie zadowalają.
Nerka - wygodna, poręczna, można wrzucić na pas, można zawiesić przez ramię, ale to jednak zajebista wiocha i nie pasuje do niczego poza bluzą z kapturem, a i to średnio.
Torba na ramię - zazwyczaj dość elegancka, ale imo większość facetów wygląda z nimi #!$%@?, a przynajmniej -50 do klasy i męskości, poza tym torby są za duże jak na moje potrzeby transportowe.

I teraz taka kwestia - czy jesteście w stanie polecić jakieś inne rozwiązanie, które pozwoli na noszenie ze sobą wszystkiego co wymieniłem, ale przy zachowaniu komfortu i względnej elegancji?

#modameska #moda #kolczanprawilnosci #firstworldproblems #kiciochpyta #pytanie
nodikv - Drogie Mirki, zbliża się sezon letni, a co za tym idzie po raz kolejny pojaw...

źródło: comment_yDneDAlBuZswvvm15QCNVKkJp8WiBePE.jpg

Pobierz
  • 54
@nodikv: Sam się zastanawiałem co jest wygodne i pasuje jak się jest pod krawatem- niestety, plecaka zabierać nie wypada (już jeden z moich wykładowców przyszedł na uczelnię w marynarce i z plecakiem, a potem tak wyszedł na miasto i na resztę życia ten widok zapamiętam...). Niestety, tylko torba i skolioza.
@Ryuuk: Nie, błagam :( Nieee! Ale dzięki za próbę!
@wajdzik: Tyle, że z małą torą na latopa to ja do sklepu czy np na jakieś wyjście na miesto sobie nie pójdę za bardzo.
@KawaJimmiego: teczka odpada. Nie będe w teczce nosił portfela, telefonu i epapierosa, nie chcę wyglądac jak nadęty student prawa xD
@ykuleczka: Może i ma to sens, podeślij jakieś foty jak to wygląda.