Wpis z mikrobloga

Nie ma co się obrażać na rzeczywistość ale i śmiać się z Korwina. Prawda jest taka, że Korwin dla większości jest niestrawny. Jak 60 latek ma zagłosować na niego skoro słyszy hasło likiwdacji ZUS, emerytur itd? W tym wieku chyba za późno na takie rewolucje. Przekaz do wyborców był też zbyt rozbudowany i ciężko prostej osobie wyłapać o co mu chodzi. Kukiz skupił się na JOWach jako elemencie zmiany systemu. To ludzi zapamiętali i nawet nie widząc co to JOWy zagłosowali na niego bo on oznacza zmianę. Nie wspomnę już o tym że media ostatnio głaskały Kukiza i często o nim mówiły.

Inna sprawa mimo tego że Korwin jest politykiem niszowym to raczej dobrze kojarzonym przez większość społeczeństwa. A niestety przez 25 lat doczepiła się do niego łatka oszołoma i trudno to w jednej kampanii zmienić, zwłaszcza że jego wypowiedzić często są dość ostre. Korwin powinien ich unikać bo mimo iż często ma rację, TV ma duże pole do popisu przy przekręcaniu jego wypowiedzi. Sam przekonałem kilka osób do głosowania na Kukiza. Gdy komuś sugerowałem Korwina od razu robili wielkie oczy i w ogółe nie chcieli głosować.

Jeszcze jedna sprawa dla osób nie wychodzących z piwnicy. Poza internetem, w prawdziwym świecie kampania wyglądała słabo. W dużym mieście były spotkania i plakaty ale na prowincji nie widziałem ani jednego. Kukiz gdzieś się trafił, oczywiście pełno Dudy, trochę Bronka i Jarubasa.

A to co mnie cieszy to fakt, że Korwin zdobył więcej głosów niż SLD, PSL czy Palikot. Może z Kukuzem coś zbudują i porządnie namieszają w wyborach jesienią.

#wybory #korwin #4konserwy #jkm #kukiz #4kuce #januszepolityki #duda #komorowski #bylemwpo #polityka #polska
  • 11
  • Odpowiedz
to raczej dobrze kojarzonym przez większość społeczeństwa

@mirek-sebix: jeżeli hitler, lekka pedofilia, gwałcenie kobiet, strzelanie do górników i ogólne gadanie pierdół to dobre kojarzenie się to spoko. Chyba że miałeś na myśli większość wykopu to ok.
  • Odpowiedz
@Przygoda: ty mylisz pojęcia jak kolega wyżej. polecam przeczytać zdanie:

to raczej dobrze kojarzonym przez większość społeczeństwa


Nie, nie powinien z nikim takim pogadać. Korwin jest skończony i nie przyciągnie do siebie już nikogo poza innymi akolitami kościoła KORWiN. Powinien odejść i zrobić miejsce dla kogoś, kto nie będzie ośmieszał wolnorynkowych idei #!$%@? o hitlerze czy strzelaniem do górników.
@golagolagola: j.w.
  • Odpowiedz
Sprawdź co naprawdę powiedział o strzelaniu a nie kompromitujesz się znowu!


@Przygoda: kiedy kuce skończą z tym przykładem o strzelaniu?
Umoczony sąd RP wyciąga z kontekstu słowa korwina i je masakruje.

Weźcie trochę lekcji logiki i czytania ze zrozumieniem plz.

http://telewizjarepublika.pl/andrzej-duda-nie-musi-przepraszac-korwin-mikkego-chodzi-o-wypowiedz-o-strzelaniu-do-gornikow,19591.html

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/korwin-mikke-przegral-proces-andrzej-duda-nie-musi-przepraszac,537190.html

http://niezalezna.pl/66487-korwin-mikke-rznie-glupa

już naprawdę dosyć z tym przykładem, przyjmijcie do wiadomości co krul miał na myśli i przestańcie tego bronić bo to jest żałosne.
  • Odpowiedz
@golagolagola
Nie pieprz głupot człowieczku, przeczytaj co napisałem. Korwin niepotrzebnie zaczyna pewne tematy a później TVN nawet nie musi się zbyt dużo natrudzić żeby zrobić z niego oszołoma. 5 minutowej wypowiedzi nie puszczą, a w krótkim urywku zrobią z nim co chcą.

@grzegorz-zielinski
Ok, ten zdanie jest z dupy. Chciałem napisać że jest dość szeroko rozpoznawalny ale wcanie nie dobrze postrzegalny. To że elektorat mu nie rośnie to racja, wielkiego obozu sam
  • Odpowiedz
@Przygoda: Masz rację, to są bzdury wyprodukowane przez TVN ale to Korwin ciągle im się podkłada. Żaden ekspert od piaru mu nie pomoże, on po prostu taki jest i już się nie zmieni.

Coż większość osób zmianę widzi w Kukizie a nie Korwinie.
  • Odpowiedz
@grzegorz-zielinski: Opamiętaj się człowieku, to była ewidentna manipulacja co sąd przyznał i nie mam pojęcia czemu uznał że jednak nie muszą przepraszać! Korwin ewidentnie mówił o strzelaniu do bandytów a to że górnicy tak się zachowują to fakt!
  • Odpowiedz