Wpis z mikrobloga

@hejhejhej: brutto czy netto? brutto nie ma o czym myslec, netto nie jest najlepiej ale tez nie ma tragedii na poczatek. ~19000czk powinno starczyc na wynajem pokoju (ceny od min 4000-5000czk wzwyz), wyzywienie sie (kwestia indywidualna ale tak 4-6k czk trza liczyc lekko same jedzenie bez chemu i piwka). odlozyc cos konkretnego bedzie ciezko ale przezyc a moze i nawet milo pozyc - da sie, zalezy od tego za ile znajdziesz
  • Odpowiedz
@hejhejhej: to nie najgorzej, w ilu jezykach mowisz? jezeli w min 3 to spokojnie mozesz dostac 800-900netto. bilet miesieczny kosztuje w sumie malo teraz nie pamietam, 500koron na miesiac? takze grosze, jedyny problem poza pokojem i jedzeniem to telefon - pepiczki maja w #!$%@? droga telefonie mobilna. a powiedz mi jeszcze tylko czy to gola pensja czy daka ci jakies benefity?
  • Odpowiedz
@mrgallar
As agreed, I send the information we talked during the interview:

job position: Inside Sales Junior/Senior (http://goo.gl/iHq5ju)
location: Prague
availability: June 2015
salary expectation: 25000 czk gross base salary (around 700 euro net) plus bonuses, you can earn up to 125% achievement + daily food vouchers + 20 days of holidays + additional holidays up to 5 days + business trip opportunities to managed territories.

takie info mam po rozmowie
  • Odpowiedz
@hejhejhej: no nie najgorzej :) jak jeszcze jakies pytania / bedziesz potrzebowac serwisow gdzie szukac mieszkania itp itd to spokojnie pisz, pomoge. a jak mi sie uda znalezc cos dla rozowegopaska to moze dolacze do Ciebie na przelomie lipca z sierpniem :D
  • Odpowiedz