Wpis z mikrobloga

mam swój głos i apeluję
Andrzej Duda jest ukrytą opcją Kaczyńskiego, taką lepszą, schowaną
Jesteś młodym wyborcą, Kaczyński się schował na czas kampanii, jego kompan Macierewicz też. Jak tylko Duda wygra, wylezą te świry z poczwary, będą mu mówili co ma gadać, zwyczajnie go prowadzić za rączkę będą.

Z drugiej strony ja się uśmiechnę, bo społeczeństwo się przekona.

I PIS na jesień oberwie po dupie.

#4konserwy #neuropa #lewica #polityka
  • 95
  • Odpowiedz
Ludzie nie pamiętają/nie chcą pamiętać/mieli po 10 lat za rządów PiS


@biczplis: Głównie krzykacze krytykujący te czasy. Po prostu powtarzają jak mantrę przekaz medialny o strasznych czasach pisu, o godzinach policyjnych, o nalotach cbśu, o podsłuchach wszystkich ludzi no i oczywiście o mitycznej "dusznej atmosferze".
Faktem jest, że było wtedy bardzo źle ale AFERZYSTMOM I ZŁODZIEJOM.
  • Odpowiedz
lepszy Duda od idioty komoruskiego


@bart222: Wypowiedź o pomocy dla frankowców mądra nie była, powiedziałbym, że była idiotyczna... Tym sposobem mój głos z na Dudę zmienił się na nieważny. Poczekam do wyborów, może się Duda ogarnie i opamięta.
  • Odpowiedz
@choleryk: A ja myślę, że Duda do jesiennych wyborów może udawać bezstronnego prezydenta, który akceptuje każdą dobrą ustawę (czyli w tym kraju jakiś socjal), a odrzuca każdą złą (obciążającą społeczeństwo), takiego przyjaciela ludu, któremu zależy na dobru Polski i Polaków- to pomoże PiSowi wygrać wybory parlamentarne.
  • Odpowiedz
@choleryk: Serio jesli boisz sie kaczynskiego po 8 latach rzadow PO ktore swoja droga byly wstydem i klapą to polecam udac sie do psychiatry, bo to juz powazne zaburzenie.
  • Odpowiedz
@choleryk: Ludzie nie pamiętają/nie chcą pamiętać/mieli po 10 lat za rządów PiS. Ale jeszcze się zdziwią, jak Antoni zostanie szefem BBN albo, nie daj panie boże, ministrem ON. I Fotyga na ministra SZ, rewelacja.


@biczplis: ale o czym Ty mowisz. To sa wybory na prezydenta.
  • Odpowiedz