Wpis z mikrobloga

się śmiejecie się, ale to jest uzależnienie jak u narkomana :D jak przechodzę obok słodkości np w Biedzie, gdzie no nie da się ich ominąć, to odrazu piana z ryjka ;<
  • Odpowiedz
@busz_menka: Znajdź coś w zamian do przegryzania. Mój dentysta polecał zmiksowane banany z dodatkiem kakao - niestety, nigdy nie spróbowałam. Chęć zjedzenia nutelli wygrywała za każdym razem :< Jeśli zostały Ci jakieś słodycze to możesz je komuś oddać
  • Odpowiedz
@busz_menka: zryj na początek suszone owoce i winogrona, potem dołoz ćwiczenia (ale nie jakies cwele tylko intensywne) i przejdzie ochota. Po obiedzie napij sie kawy albo.zjedz slodkie jabco, jak nie przejdzie to GORZKĄ czekoladę
  • Odpowiedz
@busz_menka: Jak masz ochotę na coś słodkiego to wypij dużo jakiejś herbaty czy soku, zjedz jakąś bułką- słowem zapchaj się czym innym. Dodatkowo słodycze chowaj w takim miejscu, do którego nie będzie Ci się chciało zaglądać- w najdalszym, najgłębszym zakątku. Odstawiaj je też stopniowo, a nie od razu, łatwiej będzie się przyzwyczaić. Jeśli czujesz, że organizm jednak domaga się cukru- zapychaj się owocami i sokami (ale bez dosypywanego cukru). Jeśli uda
  • Odpowiedz
dzięki! wiedziałam, że mogę na Was liczyć :D co prawda najbardziej podoba mi się pomysł jedzenia dupą, ale wypróbuje pozostałe propozycje ;]
  • Odpowiedz
@busz_menka: ja nie jadlem slodyczy od chyba 4 lat i nawet nie pamietam jak smakowały, albo kup sobie np, w makro masz takie cuksy do ssania bez cukru w 15 smakach do wyboru. Dla jaj kupilem tego pelno a i tak tego nie ruszam i tak lezy z rok :p
  • Odpowiedz