Wpis z mikrobloga

@soul_brother: bo wsiadając do komunikacji chcę spokojnie przejechać z punktu A do B i nie musieć się czuć obserwowana, albo czuć jak stulejarz poci się z myślą jak coś do mnie powiedzieć. Lubię spokojnie pomyśleć podczas jazdy i nie być obiektem spojrzeń (albo nawet seksualnym jak to się nierzadko zdarza). Poza tym już to, że o to pytasz świadczy o tym, że gdyby pasek usiadł obok Ciebie to byś pomyślał w
@bslawek: nikt nie mówił ze ładna xd
@factoryoffaith: zabolało:( ale ten kij ma dwa końce, czy trzeba mieć od razu manię że każdy koleś chce zagadać, jest zbokiem itd. Jeżdże na codzień autem, bus to przygoda:) Nie mówilem, że ona ładna, zwykla dziewczyna, po prostu tamtan Pan pachniał w zły sposób.
@soul_brother: to nie jest mania i nie mówię, że każdy chce zagadać. Nie jestem 10/10, a i tak idąc widzę jak co ~5./10. facet patrzy na mnie w taki sposób, niektórzy cośtam powiedzą w stylu "hej mała" albo niby niegroźne, ale po zlukaniu dokładnie od góry do dołu "miłego dnia" z idiotycznym uśmieszkiem. To jest mega męczące. W swoim życiu 2 razy dałam facetowi po twarzy w autobusie (jeden był zbyt