Wpis z mikrobloga

@Kokos: Miałem A1200 1D4 + identyczna ACA, tylko bez RTC, Indi, Goteka, Samplera i WiFi, ale za to z dyskiem 3,5" wystającym za obudowę, zasilaczem od peceta, który uniemożliwiał zamknięcie klapy i bez odkładki do gniazda rozszerzeń. O ile zestaw fajny, to frustracja z jego rozklekotania była nieziemska, więc sprzedałem w #!$%@? bo już miałem nerwicę i nie mogłem na to patrzeć.
@Kokos: Stachu to miał mi robić wymianę na 060. Ale on nie ma czasu i sobie
nieźle liczy... na razie to w perspektywie mam dość duży wydatek na Amiga E 30...
@OSH1980:
1. Nie stać mnie na takie cuda
2. Nie za bardzo mam miejsce
3. Wieża do 030? Proszę Cię…
Bardziej potrzebowałem nowego zasilacza, dysku 2,5" i podkładki.
Zdążyli mnie na #ppa zwerbować do sekty mosowej, czego teraz żałuję, bo to był jeden z powodów sprzedaży A1200. A żałuję, ponieważ miesiąc później dostałem Powerbooka z zarejestrowanym MorphOSem za darmo, po czym chwilę potem dostałem informację, że zasoby 030 na świecie się
@equisetum: moje zalozenie bylo takie zeby nadal to wygladalo jak klasyk. Zero wiercenia itd. Twoj zestaw jest ok tylko ten dysk zamienilbym na CF i zasilacz jakis elegancki. No i gotek chyba wymaga majstrowania w obudowie - u mnie by nie przeszło. :-)
@Kokos: Tak, tylko leniwe.

a mi się już nie chce robić amizaduszek/amimajówki

A co tam trza zrobić?

a zadzwonić do kółka rolniczego, załatwić miejsce u prezesa, dają za darmo, dać ogłoszenie na PPA…

I tyle?

no tal


NO #!$%@? MAĆ! XD