Wpis z mikrobloga

Bo zawsze tak zaciekle bronią niepokojącego zainteresowania niektórych jednostek edukacją seksualną dzieci. ;]


@Aerials: Szkółka niedzielna( ͡° ͜ʖ ͡°) Może konkurencji się bali? Poza tym może oni odprawiali egzorcymy, aby z tych dzieci i siebie wywalić Szatana
@Astroc: Nie widzę, więc może wyjaśnij, zamiast cokolwiek imputować. :)
@Aerials: Nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek z neuropy świadomie bronił pedofilów. Ja wiem, to ma być żarcik kosmonaucik i pstryczek w nos tej wstrętnej neuropie, ale kapkę się nie udało. :)
Ksiadz pedofil: hurr durr czemu o tym piszecie, przecież to bez związku statystyki pokazują że więcej jest murarzy pedofilów niż księży pedofilów, a w ogóle nie chodzi o obronę dzieci tylko o nagonkę na Kościół.


@marcin-: W sumie to więcej jest miłośników seksu z dziećmi w Sejmie niż w Kościele, przy obecnym materiale dowodowym. Szkoda, że nic o Korwinie nie piszesz, tylko o Kościele przecież "lekka pedofilia" nie jest zła.
To jakaś nowa strategia żeby bronić księży równocześnie określając się jako osoba neutralna i nie mająca żadnych prokościelnych sympatii?


@marcin-: Jak ja mogę być prokościelny, kiedy to czym się zajmuje jest zakazane przez Kościół? In vitro itd coś Ci mówi?( ͡º ͜ʖ͡º) Inżynieria genetyczna, przecież to jest czarna magia dla nich, podobnie jak dla humanistów. Kościół mi nie jest do niczego potrzebny, wywalone na niego mam,
Masz coś z tymi tematami zastępczymi? Piszę o Terlikowskim, więc wołasz mnie do Michnika, teraz coś wyskakujesz z księżmi...


@Ginden: Nie tylko podaję przykłady, Terlikowski to jest jeden koleś dla mnie to oszołom, dla was to wróg a ja tylko podaje przykłady innych taki ludzi jak Terlikowski czyli jak Michnik, a dla was to ideały. Poza tym to nie ja wyskakuję z księżmi tylko @Jade i @marcin-, a ja tylko
To po co ich tak desperacko bronisz wypisując jakieś farmazony, że tylko jeden ksiądz został w Polsce prawomocnie skazany za seks z nieletnimi?


@marcin-: Ty podałeś jeden przykład i na nim się oparłem albo to @Jade wrzucił, nieważne więc opieram się na tym materiale. Poza tym pytałem o innych, a do tej pory nie mam przykładów, więc mamy jeden przykład a Ty uogólniasz na cały Kościół, więc jak nic debilizm i