Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@pasztet_w_lasce: zawsze mi się chce śmiać jak czytam takie komentarze...

Wiesz co to są trzeciorzędowe cechy płciowe? To są elementy wyglądu, które pozwalają na wytwarzanie u przeciwnej płci "atencji seksualnej", mówią partnerowi jak dobrej jakości jest osobnik przeciwnej płci. Dlatego kobiety mają szerokie biodra, wąską talię, duże piersi, specyficznie rozłożony tłuszcz w ciele itp. itd. To daje znać facetowi: "ona jest zdrowa i zdolna do rozrodu". Dlatego też normalny facet preferuje
@calaprawdaprostowoczy: Po pierwsze to wyżej to jest karykatura, bo takie biodra to zasługa jedynie PS. Po drugie nie obchodzą mnie czyjeś preferencje, ale skomentować zawsze mogę. Nikt mi nie zabroni.
Po trzecie - jestem kobietą, nie trzepię, nie mieszkam w piwnicy i nie jestem miłośniczką anoreksji, a sam nie możesz tego wywnioskować tylko z tego, że skomentowałam "Ale krówsko".

Więc daruj sobie swoje wywody i idź trzepać do Photoshopowych lasek. Elo.
Skąd możesz to niby wiedzieć?


@pasztet_w_lasce: jakbyś miała takie kształty to byś nie wrzucała na podobne sobie. Nie masz takich i dlatego płaczesz. Prosty wniosek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"no elo" - tak, ale to mówi się w reakcji na pierwszy post OP.

Samo "elo" natomiast, na zakończenie dyskusji, szczególnie z "kropką nienawiści", jest typowo Sebixowe i na wykopie nie ma czegoś takiego. Także wydaje mi się,
@calaprawdaprostowoczy:

Nie masz takich


... bo one nie istnieją. No chyba, że dla Ciebie jedynym oknem na świat jest Windows.

Jakbyś nie zauważył to stawiam wszędzie kropki, tak jak to się robi po zakończeniu zdania.
Wyżej srasz niż dupę masz. Dodatkowo komentujesz tylko to do czego możesz się przyczepić.

Stawianie kropki jest

typowo Sebixowe


Człowieku, czy Ty jesteś zdrowy na umyśle?
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.