Wpis z mikrobloga

Mireczki, zbliża się dzień ojca i tak wpadłem na pomysł, żeby kupić mojemu jakiś #wideorejestrator. Ostatnio miał przykrą sytuację na drodze i dzisiaj tak ustaliliśmy wspólnie, że kamerka do samochodu to fajna sprawa (oczywiście nie zdradzałem swoich planów co do prezentu ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Wydaje mi się, że obecnie najbardziej opłaca się kupić #g1wh (stosunkowo dobra cena i bardzo fajna jakość nagrań). Ta aukcja chyba wygląda okej, no nie? Wiem, że są jakieś kupony do gearbest, ale przeglądając tag #aliexpress uznałem, że przy obecnych opóźnieniach w wysyłce nie ma sensu zamawiać na GB. Oczywiście wiem, że zamawiając na ali kamerka nie dojdzie na dzień ojca, ale trudno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam do Was przy okazji pytanie o karty pamięci do tegoż rejestratora. Myślicie, że lepiej kupić taką kartę od majfrenda czy w jakimś bardziej legitnym sklepie?

Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc :)
  • 2
@kuba_n: gdzieś czytałem, że opłaca się też kupić jakieś kamerki dla aktywnych i używać jej w samochodzie jako wideo rejestratora a poza samochodem jako... kamerki dla aktywnych ( ͜͡ʖ ͡€)