Wpis z mikrobloga

@Sojerr: Będę do ciebie mówił jak mi się żywnie podoba, smieciu, hamie i prostaczku. Bo taki poziom soba reprezentujesz :)
A jak nie rozumiesz na jakiej zasadzie przyznaawane są rangi na wykopie to się doucz. to nie boli. Chociaż ciebie to kto wie... 9 miesięcy na tym serwisie jesteś, powinieneś znać chociaż podstawy jak on działa.
  • Odpowiedz
Będę do ciebie mówił jak mi się żywnie podoba, smieciu hamie i prostaczku.


@blubi_su: Robisz z siebie taką samą oborę, jak twój interlokutor i jeszcze pouczasz w temacie kultury osobistej...

...na dodatek ta przekomiczna masturbacja nad tym, kto dłużej ma konto na serwisie ze śmiesznymi obrazkami xD
  • Odpowiedz
Dostosowuję się do poziomu. Tak to działa, czasem trzeba się pobrudzić.


@blubi_su: Co Ty nie powiesz ( ͡º ͜ʖ͡º)

A teraz tak

Albo masz poważny problem psychologiczny albo po prostu jesteś jakimś pryszczatym dzieckiem co wie o życiu tyle co kupa gnoju.


A jak sobie otwieram Twój profil to kopalnia lewackiego #!$%@? rodem z TVN. Wstyd mi, że jestem w tym samym miejscu co Ty więc
  • Odpowiedz
@blubi_su: Nie wygrywasz dyskusji jak nazwiesz swojego przeciwnika "dzieckiem", to że jesteś od kogoś starszy (jeśli faktycznie jesteś) nie czyni Cie ani w 1% mądrzejszym, a skoro uważasz inaczej to czyni Ciebie pewnie głupszym...
Kolega którym dyskutujesz w dyskusji wykazał iż wie jak zdobywa się bordo, jest to związane z plusami, subskrypcjami i z wykopywaniem artykułów pewnie też - dostali je przez plusujących ludzi. Nie jestem za tym żeby na każdym
  • Odpowiedz